Aktuální nabídka práce v Amébě

Stavbyvedoucí – Brno, společnost REKO a.s.

O nás

Společnost disponuje silným a profesionálně zdatným managementem, velkým počtem kvalitních pracovníků různých profesí, kompletním technickým a materiálním vybavením, což dává záruku kvalitní a rychlé realizace i těch nejsložitějších staveb. Firma realizuje stavby převážně vlastními silami, pouze na speciální dodávky využívá spolupráci renomovaných firem.

Základní údaje

Title:Stavbyvedoucí – Brno, společnost REKO a.s.
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví
Datum:24.01.2022

Popis

• Náplň práce/popis pozice:

- zodpovědnost za řízení svěřené stavby v souladu s projektovou dokumentací
- práce na jedné z našich staveb přímo v terénu
- organizace a technická příprava staveb
- vedení a dodržování harmonogramu stavby a stavebního deníku
- spolupráce při výběru subdodavatelů
- zajištění realizace subdodavatelských vztahů na staveništi
- vedení vlastních pracovníků i pracovníků subdodavatelských firem
- dodržování technologických postupů a kontrola kvality prováděných prací

• Požadujeme:

- autorizovaný technik; inženýr pozemních staveb
- zkušenosti v oblasti řízení, koordinace, kompletace staveb
- praxe v oboru min. 3 roky
- znalost práce na PC (uživatelská znalost MS office)
- ŘP sk. B

• Nabízíme:

- 13.plat
- firemní akce
- mobilní telefon
- příspěvek na stravování
- služební auto
- zázemí silné a stabilní společnosti
- odpovědnou a zajímavou práci
- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
- nástup možný po dohodě

• Místo výkonu práce:
Brno a okolí, Jihomoravský kraj

REKO a.s.

REKO a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Jihomoravský kraj | 24.01.2022