Novinky

ameba.eu blog

Ideální obsah pracovní inzerce

more
ameba.eu blog

Benefity, které pomáhají při náboru

more
ameba.eu blog

Přehled pracovních portálů

more
ameba.eu blog

Bonusový program 2023

Vážíme si naší spolupráce a proto jsme připravili Bonusový program i na rok 2023

more
ameba.eu blog

Obsaďte dělnické a THP pozice za zvýhodněných podmínek

more
ameba.eu blog

Přidali jsme pro Vás nový pracovní portál

Ve snaze neustále vylepšovat naše služby jsme přidali do kampaní TARGETING nový pracovní portál JENPRACE.CZ. Věříme, že Vám nabízíme ty nejkvalitnější nástroje pro nábor zaměstnanců a že se s Vašimi požadavky obrátíte na nás.

more
ameba.eu blog

VÍTE, KOLIK VÁS STOJÍ NÁBOR ZAMĚSTNANCE?

Nábor zaměstnance se neomezuje pouze na fázi hledání a podpisu smlouvy. Stejně tak důležité jsou fáze přípravy a následné integrace zaměstnance ve firmě. Tím jsme si již definovali tři hlavní fáze náboru: 1. fáze identifikace potřeby, 2. fáze samotného procesu náboru, 3. fáze integrace zaměstnance do firmy.

more
ameba.eu blog

CO BY NEMĚLO CHYBĚT V PRACOVNÍ INZERCI

Pracovní inzerce není levná záležitost, a proto by měl inzerent dbát na to, aby byla, pokud možno, úplná a obsahovala všechny podstatné informace, které zvýší naději na získání těch správných uchazečů.

more
ameba.eu blog

Pracovní pozice inzeruji s amebou

Vše zařídí za mě a vyjde mě to levněji, než kdybych si to vypisoval sám!

more
ameba.eu blog

HLEDAT JUNIORA, NEBO SENIORA? VÝHODY A NEVÝHODY PŘI OBSAZOVÁNÍ (NEJEN) VEDOUCÍCH POZIC

Při náboru nových zaměstnanců se v dnešní problematické době nabízí otázka, zda se zaměřit na hledání juniorských, nebo seniorských pozic. Pokud daná pozice ze své podstaty vyžaduje obsazení zkušeným seniorem, pak není co řešit. Pokud si ale máme vybrat, zda hledat méně zkušeného juniora, nebo zkušeného seniora, vyvstává otázka, na koho se zaměřit.

more
ameba.eu blog

ZDANĚNÍ PŘÍJMŮ PODPOR POSKYTOVANÝCH V RÁMCI NOUZOVÉHO STAVU

5. října 2020 vyhlásila vláda České republiky nouzový stav jako opatření proti nemoci COVID-19, který platil až do soboty 25. prosince 2021. Nesl s sebou spoustu omezení a zákazů, které negativně postihly celou řadu obyvatel od velkých firem až po soukromé podnikatele. Aby vláda tuto situaci odlehčila a pomohla těm, kterých se nařízení dotkla nejvíce, rozhodla se zavést finanční podpory. Níže vám přinášíme jejich přehled ve vztahu k daňovému přiznání.

more
ameba.eu blog

MOŽNOSTI PŘI NÁBORU ZAMĚSTNANCŮ

Každý personalista se dnes musí vypořádat s problémem náboru nových zaměstnanců. Za tímto účelem má k dispozici několik možností, které může využít. Tyto možnosti by se daly rozdělit na tři hlavní skupiny: 1. personální agentury, 2. zveřejňování inzerátů na pracovních portálech, 3. alternativy ke klasické personální agentuře. Můžeme říct, že všechny tyto možnosti všichni známe, nicméně není na škodu si jednotlivé možnosti porovnat a udělat si přehled výhod a nevýhod, které nám přinášejí.

more
ameba.eu blog

TARGETING SK

Najdeme uchazeče o Vaše pozice na Slovensku

more