Aktuální nabídka práce v Amébě

Specialista/specialistka kvality

O nás

Texla je stabilní švédská firma s více než 60letými zkušenostmi v oblasti laminování textilií pro automobilový průmysl. Vzhledem k rozmístění našich poboček pokrýváme takřka celosvětový trh. Naše produkty najdete v interiérech automobilů různých značek. Při laminaci a dalších procesech upřednostňujeme použití udržitelných a recyklovatelných materiálů, abychom co nejméně zatěžovali životní prostředí.

Základní údaje

Title:Specialista/specialistka kvality
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Automotive
Datum:28.02.2024

Skupina Texla byla založena v roce 1962 ve Švédsku a dnes má výrobní závody v Belgii, Portugalsku, České republice a logistické centrum v Maroku. Texla a.s. byla založena v roce 2006 a v současné době má 140 zaměstnanců. Laminujeme, embosujeme a vysekáváme díly pro automobilový průmysl. Naše produkty najdete ve všech interiérech automobilů. Naše základní hodnota ”Zapojte se!” je ve všem, co děláme.

V současné době hledáme nového zaměstnance na pozici:

SPECIALISTA/SPECALISTKA KVALITY
Místo výkonu: T. G. Masaryka 303, 507 52 Ostroměř

Náplň Vaší práce:
• Práce v týmu kvality se zaměřením na řešení stížností zákazníků
• Účast na interních auditech
• Další úkoly související se systémem kvality

Požadujeme:
• Minimálně středoškolské vzdělání
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Znalost práce na PC (MS office)
• Spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu
• Znalost systému kvality a zkušenosti z automobilového průmyslu jsou výhodou

Nabízíme:
• Práci v rozrůstající se firmě
• Pružnou pracovní dobu
• Benefity: příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené, 13. plat, výsledkové bonusy, firemní akce, proplácení veškerých přesčasů,..
• Nástup možný dle dohody

Benefity

13. plat
Časová flexibilita
Dovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Texla a.s.

Texla a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Královéhradecký kraj | 28.02.2024