Aktuální nabídka práce v Amébě

SERVISNÍ TECHNIK světelných zařízení

O nás

BEGHELLI - ELPLAST,a.s. se na českém trhu řadí mezi nejvýznamnější producenty svítidel. Jako součást nadnárodní společnosti Gruppo Beghelli zaujímá také významné postavení v oblasti výroby nouzového a průmyslového osvětlení na zahraničních trzích.

Základní údaje

Title:SERVISNÍ TECHNIK světelných zařízení
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:26.10.2022

Pro rozšíření oddělení technické podpory aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se stane součástí našeho kolektivu.
Sídlíme sice v nových moderních prostorách v Brně, kde budete mít zázemí a místo v kanceláři, ale z větší části týdne budete vyjíždět do terénu.
Pokud hledáte různorodou práci, kde nebudete sedět pouze v kanceláři, pak hledáme právě Vás! Uvítáme i juniory, kteří dychtí po získání prvních zkušeností.

Pracovní náplň:
• podpora systémů řízení osvětlení
• uvádění nouzových systémů do provozu a jejich servis (po zaškolení)
• řešení technických problémů, technické konzultace a servis pro zákazníky

Požadavky:
• vzdělání v oboru elektrotechnického zaměření, § 6 vyhlášky 50/1978 Sb.
• ŘP skupiny B a ochotu cestovat (po ČR, SR)
• analytické myšlení, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
• zajímavou práci v příjemném kolektivu
• flexibilní pracovní dobu a vlastní rozvržení výjezdů k zákazníkům
• možnost osobního i profesního růstu
• odpovídající finanční ohodnocení
• zaučení i pro absolventy!
• nástup možný ihned

Benefity:
• firemní jazykové vzdělávání
• závodní stravování
• pružná pracovní doba
• 3 dny Sick Days
• přátelské a neformální prostředí

Zaujali jsme Vás? Pokud ano, zašlete nám Váš strukturovaný životopis

Benefity

Časová flexibilita
Jazykové kurzy
Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Sick days
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

BEGHELLI - ELPLAST,a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Elektrotechnika a energetika | Jihomoravský kraj | 26.10.2022