Aktuální nabídka práce v Amébě

Řidič sk. B / C (Praha, Ústí nad Labem)

O nás

Společnost BIOFER s.r.o. je inovativní a dynamickou společností, poskytující nadstandardní logistické služby širokému spektru spokojených zákazníků. Dlouhodobá strategie udržitelného růstu společnosti vychází z harmonického souladu péče o potřeby zákazníka, spokojenosti vlastních zaměstnanců a zavádění moderních technologií, které optimalizují logistické náklady v celé šíři poskytovaných služeb.

Základní údaje

Title:Řidič sk. B / C (Praha, Ústí nad Labem)
Místo působení:celá Česká republika
Obor: Doprava a logistika
Datum:21.06.2022

Do našeho kolektivu nyní hledáme lidi na pozici Řidiče sk. B/C pro Prahu a Ústí nad Labem.

Požadavky (profesní skupina B nebo C):
- řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, digitální karta řidiče, psychotesty
- řidičský průkaz sk. B
- slušné vystupování pro jednání se zákazníky
- časová flexibilita
- čistý výpis z trestního rejstříku
- aktivní přístup k práci

Náplň práce:
- (řidič C) vykládky do maloobchodů/hotelů a restaurací v širším okolí Praha, Ústí nad Labem
- (řidič B) rozvoz chlazeného/nechlazeného zboží do maloobchodu a restaurací po Praze a okolí, Ústí nad Labem
- rozvoz potravinářského zboží pro obchodního partnera Makro
- práce se závozníkem
- příjem finanční hotovosti
- komunikace se zákazníkem
- kontrola a manipulace naloženého zboží
- odpovědnost za vozidlo

Nabídka :
- výše mzdy ve spravedlivé vazbě na výkon
- slušné zacházení a dobrá parta lidí kolem
- zajištění firemního oblečení
- dodržování pravidel AETR
- jistota pravidelné práce
- zaškolení a zaučení od zkušených řidičů
- práce na HPP , smlouva na dobu neurčitou

Mzdové ohodnocení pro obě kategorie je v rozmezí
33000,- až 40000,- čistého (hrubá mzda 45000,- až 54400,-)

Benefity

Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

BIOFER s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | celá Česká republika | 21.06.2022