Aktuální nabídka práce v Amébě

Referent/ka obchodu

O nás

Základní údaje

Title:Referent/ka obchodu
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:02.06.2023

Amest s.r.o., je firma zabývající se vývojem, konstrukcí, výrobou, instalací a servisem kontrolních stanic, sledovacích měřidel a měřicích zařízení pro strojírenský a zejména automobilový a železniční průmysl. Zařízení jsou zpravidla jednoúčelová, navrhovaná pro konkrétní měřený díl a předem známý soubor měřených parametrů. Jsou určena pro sériovou výrobu. Oborem měření jsou nejčastěji veličiny popisující tvar dílu, jako délky, průměry, úhly, odchylky tvaru a polohy a podobně.

Náplň práce:
• zpracování projektů (od poptávkového řízení po finální předání vč. zajištění přepravy stanic až po zprostředkování požadavků na následný servis – vše ve spolupráci s týmem konstruktér – SW/HW pracovník – vedoucí výroby a montáže – obchod)
• jednání se zákazníky – organizace a vedení schůzky přes Teams / Zoom, účast na osobních jednáních, e-mailová korespondence, telefonický kontakt – komunikace v češtině a angličtině (zákazníci z Evropy, Číny, Japonska atd.)
• zprostředkování a evidence požadavků zákazníka
• příprava harmonogramů a sledování termínů v součinnosti s konstruktéry, techniky, HW, SW a výrobou vč. informace o průběhu a aktuálním stavu projektu
• občasné služební cesty (jednání v ČR, účast na zahraničním veletrhu InnoTrans)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• středoškolské vzdělání
• pokročilá úroveň angličtiny
• schopnost komunikace a týmové spolupráce
• schopnost úspěšně a úplně ukončit svěřenou práci a předat její výsledek
• loajalita a samostatnost
• ochota absolvovat občasné pracovní cesty (tuzemsko i zahraničí)
• řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Výhodou bude, pokud budete umět / mít (avšak není podmínkou):
• NJ a(nebo) RJ
• pracovní zkušenosti v obdobné pozici

Benefity:
• pružná pracovní doba
• dovolená 5 týdnů
• káva / čaj na pracovišti
• stravenkový paušál

Mzda: 40 000 Kč – 45 000 Kč

Pracoviště: Belnická 736, 25242 Jesenice (okres Praha – západ)

• Směnnost: jednosměnný provoz
• Typ úvazku: plný

Amest s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Středočeský kraj | 02.06.2023