Aktuální nabídka práce v Amébě

Manažer zahradnické divize

O nás

Jsme významný zemědělský pěstitel a prvovýrobce se sídlem v Brně, Tuřanech. Zaměřujeme se na výrobu sazeniček lesních stromků, okrasných i ovocných dřevin, květin a bylinek i konvenčních zemědělských komodit a zelí. Provozuje velkou zahradnickou školku v blízkosti dálnic D1 a D2 v Brněnských Ivanovicích.

Základní údaje

Title:Manažer zahradnické divize
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Datum:25.05.2022

Jsme AGRO Brno - Tuřany, a.s. a specializujeme se na výrobu sazeniček lesních stromků, okrasných i ovocných dřevin, květin a bylinek, ale i konvenčních zemědělských komodit a zelí.

Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Manažera zahradnické divize, který/která bude řídit a dále rozvíjet výrobu a obchod této perspektivní části naší společnosti (vykazující v posledních letech významný nárůst hospodářských výsledků).

Místo výkonu práce: AGRO Brno-Tuřany, a.s., Kaštanová 123, Brno (blízko křižovatky D1 a D2)

Náplň práce
- strategické řízení středisek zahradnické výroby a obchodu
- komunikace s tuzemskými i zahraničními partnery
- práce na rozvojových projektech
- příprava hospodářských a investičních plánů

Požadujeme
- VŠ, eventuálně SŠ + zkušenosti na obdobné pozici
- vzdělání či praxi v oboru
- manažerské dovednosti a ekonomické myšlení
- znalost ČJ, AJ

Nabízíme
- odměnu 55 000 Kč zahrnující i variabilní složku mzdy
- navíc významný % podíl na zisku zahradnické divize
- práci na HPP
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v Brně
- možnost osobního rozvoje v oblastech souvisejících s předmětem podnikání naší společnosti
- veškeré potřebné technické vybavení (notebook, datový tarif, vzdálený přístup pro práci z domu)
- příspěvek na stravování
- účast na firemních akcích
- osobní automobil

Nástup možný ihned, nebo od září.

Benefity

Mobilní telefon
Notebook
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Služební automobil i pro soukromé účely
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

AGRO Brno - Tuřany, a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Zemědělství a lesnictví | Jihomoravský kraj | 25.05.2022