Aktuální nabídka práce v Amébě

Hlavní účetní

O nás

Naše společnost byla založena v roce 1988 a od této doby klademe důraz na kvalitu a profesionalitu našich služeb, a to nejen vzhledem k našim zákazníkům, ale i k zaměstnancům. V naší společnosti jsou pro nás důležité lidské hodnoty, týmová práce, motivace a chuť se posouvat kupředu.

Základní údaje

Title:Hlavní účetní
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:24.01.2022

Významná technická firma Luwex, a. s. právě hledá novou kolegyni/kolegu na pozici Hlavní účetní.
Místo výkonu práce: 5. května 310, 399 01 Milevsko

Náplň práce:
• Kompletní vedení účetnictví společnosti
• Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
• Zajišťování fakturace v účetní jednotce
• Účtování účetních operací – bankovní výpisy, faktury došlé, faktury vydané, cestovní příkazy, dohadné položky, zásoby, interní doklady, účtování mezd – vše v souladu s účetní metodikou firmy, účetními standardy a souvisejícími pravidly a předpisy
• Přípravu a zpracování pravidelných účetních uzávěrek ve finančním účetnictví
• Spolupráce při inventarizaci majetku a závazků
• Zpracování účetních dokladů pro automatizované zpracování
• Zpracování podkladů pro audity

Požadujeme:
• Minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, výhodou je v oboru ekonomika a podnikání
• Znalost podvojného účetnictví, software „Money S4“ výhodou
• Znalost souvisejících daňových zákonů (zejména zákona o DPH a zákona o daních z příjmů)
• Znalost MS Office (Excel)
• Praxe na pozicí účetní
• Zodpovědnost, přesnost, pečlivost a spolehlivost
• Ochota učit se nové věci
• Časová flexibilita

Nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
• Týden dovolené navíc
• Pružná pracovní doba
• Příspěvek na stravování – stravovací paušál
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost dalšího vzdělávání (odborné kurzy, jazykové apod.)

Benefity

Dovolená navíc
Jazykové kurzy
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Luwex, a.s.

Luwex, a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Jihočeský kraj | 24.01.2022