Aktuální nabídka práce v Amébě

Finance / Business Controller

O nás

Hlavní trendy jako jsou globalizace, digitalizace a nedostatek energie tvoří některé z našich největších budoucích výzev. Tyto výzvy přijímáme a vážně se jimi zabýváme. Trendy, které ovlivňují naši společnost a naše podnikání, se snažíme pochopit a podle nich jednat. Vyvíjením produktů a řešení hýbeme nejen vodou, ale i budoucností lidí po celém světě. Jako průkopník v oblasti čerpadel se nezaměřujeme jen na naše vysoce kvalitní výrobky, ale hlavně na naše zaměstnance. Ty z vás, kteří se rozhodnou být součástí Wilo, čeká možnost dlouhodobého osobního a organizačního rozvoje, jakož i dostatečného prostoru pro realizaci vlastních myšlenek. U společnosti Wilo budete hýbat budoucností svou i ostatních.

Základní údaje

Title:Finance / Business Controller
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:16.11.2021

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Finance / Business Controller.

Místo výkonu práce: WILO CS, s.r.o., Obchodní 125, Čestlice 25101

Náplň práce:
• Příprava finančních analýz, zpráv a rozpočtových prognóz v rámci standardizovaného procesu.
• Pravidelné kontroly správnosti, úplnosti a načasování účetnictví (např. nespárované faktury / platby, časové rozlišení).
• Měsíční/čtvrtletní/roční reporting vč. analýzy nákladů a odchylek.
• Podpora obchodní jednotky podkladovými zprávami a analýzami za účelem rozvoje provozu WILO CS.
• Správa kontrolních zpráv o skladových zásobách, zákaznických bonusech a struktuře pohledávek.
• Spolupráce na měsíční a roční uzávěrce společnosti.
• Příprava podpůrných zpráv a dokumentace pro FY audity a CIT prohlášení.
• Podíl na přípravě a realizaci rozpočtového procesu.
• Předcházení nepřesnostem v účetní závěrce nastavením systémů vnitřní kontroly a přijetím správných zásad pro účetní výkaznictví.
• Asistence při speciálních projektech podle potřeby – pomoc se složitějšími zakázkami, interními směrnicemi, projekty podpory prodeje atd.

Kvalifikační požadavky:
• Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru (případně středoškolské s praxí v controllingu (min. 3 roky)
• Strategické a analytické myšlení
• Orientace na dosahování výsledků
• Pokročilá znalost a zkušenost práce v Excelu (s makry)
• Znalost AJ na pokročilé úrovni
• Znalost práce v SAP výhodou
• Organizační a procesní nastavení

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Nadstandardní zaměstnanecké benefity
• Unikátní a silnou firemní kulturu nadnárodní společnosti

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

WILO CS, s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Středočeský kraj | 16.11.2021