Aktuální nabídka práce v Amébě

Automechanik pro nákladní vozy

O nás

Společnost Hoffmann & Žižák spol. s r. o. je jedním z autorizovaných prodejců a opravců nových i použitých osobních, dodávkových a nákladních vozidel Mercedes-Benz v České republice. Společnost byla založena v roce 1995. Naše služby nabízíme ve dvou lokalitách, Praha-východ (Brandýs nad Labem) a Liberec. V současné době zaměstnáváme celkem 152 zaměstnanců v prodeji a v servisu osobních, dodávkových a nákladních automobilů značky Mercedes-Benz. Jsme stabilní zaměstnavatel s přátelským kolektivem a moderním zázemím.

Základní údaje

Title:Automechanik pro nákladní vozy
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Automotive
Datum:02.10.2019

Popis

Dáváte přednost různorodé práci před stereotypem?
Chcete se něco nového naučit a dělat práci která je prospěšná druhým?

Náplň práce:
• Servisní prohlídky – údržba vozidel
• Záruční i pozáruční opravy
• Práce s diagnostikou (dle znalostí)
• Aktivní spolupráce s přijímacími techniky, mechaniky

Požadujeme:
• Odborné vyučení v oboru
• Komunikativnost
• Praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
• Příjemné prostředí zavedené společnosti
• Moderně vybavené pracoviště
• Motivující mzdové ohodnocení
• Výhodný zaměstnanecký leasing na vozidla Mercedes-Benz
• Jazykové kurzy a další odborná školení
• Firemní akce a další benefity

Hoffmann a Žižák spol. s r.o.

Kontaktní osoba k pozici:

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Středočeský kraj | 02.10.2019