Aktuální nabídka práce v Amébě

Asistentka obchodního oddělení

O nás

Naše společnost působící v oblasti finančního zprostředkování UMD Network a.s. se díky silnému kapitálu a dlouholeté tradici řadí ve středoevropském regionu mezi digitální lídry. Naším cílem je být plně „bez papíru“ a proto naše úsilí zaměřujeme do inovací. Naším hlavním pracovním nástrojem je inšanon.

Základní údaje

Title:Asistentka obchodního oddělení
Místo působení:Praha
Obor: Administrativa
Datum:01.03.2024

Popis

„Dobrý tým je základ úspěchu“.
Naše společnost působící v oblasti finančního zprostředkování UMD Network a.s. se díky silnému kapitálu a dlouholeté tradici řadí ve středoevropském regionu mezi digitální lídry. Naším cílem je být plně „bez papíru“ a proto naše úsilí zaměřujeme do inovací. Naším hlavním pracovním nástrojem je inšanon (aplikace pro klienty zdarma).

Náplň práce:
• Vkládání intervencí, memorand, novinek, produktových listů, soutěží do intranetu
• Investika a Conseq – zapisování, odesílání, archivování smluv, odkupů
• Dlužníci - nahrávání do intranetu a odesílání výzev k zaplacení dlužníkům
• CRIF - odesílání přehledů dlužníků do databáze
• Zpracovávání účetních dokladů, příprava podkladů pro mzdovou účetní, posílání dokumentů do VZP a ČSSZ
• Zpracovávání (re-distribuce) klientských požadavků
• Zapisování, odesílání a zakládání korespondence
• Komunikace s centrálou a jednotlivými odděleními (marketing, finanční oddělení, obchodní oddělení…)
• Zasmluvnění, registrace, změny, odhlášení spolupracovníků, kompletace dokumentů a dokladů pro ČNB
• Vytváření přístupů u partnerů, zpráva datové schránky
• Zastupování kolegyně v kanceláři

Požadujeme:
• Ukončené minimálně SŠ
• Zkušenosti v oboru financí velkou výhodou
• Pozitivní postoj k poradcům, ke změnám a vzdělávání se
• Práce s PC na uživatelské úrovni
• Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní myšlení
• Zkušenosti na pozici asistentka výhodou
• komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
• Zajímavou práci ve stabilní společnosti
• Fixní příjem (35 000- 39 000 Kč)
• Prostor pro seberealizaci
• Možnost profesního růstu a rozvoje
• Profesionální zaškolení a podpora
• Místo pracoviště: Praha 9

Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení, nástup možný od konce dubna. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům.

Benefity

Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

UMD Network, a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Praha | 01.03.2024