%2Fnabidka-prace%2Fspona-s-r-o%2Fskladnik-id845test

SPONA, s.r.o.

Ve SPONA, s.r.o. vytváříme efektivní řešení vybavení obchodů od malých butiků po velkoplošné (nejen) sportovní prodejny. Jsme česká firma s více jak 20ti letou tradicí a rodinnou atmosférou.

Skladník

Základní údaje

Title:Skladník
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:02.01.2023

Ve Spona, s.r.o. vytváříme efektivní řešení vybavení obchodů od malých butiků po velkoplošné (nejen) sportovní prodejny. Jsme česká firma s více jak 20ti letou tradicí a rodinnou atmosférou.

Pro českou obchodní společnost s provozovnou v komerční zóně Nupaky, dálnice D1 směr Brno, exit 8 (Čestlice) hledáme vhodného pracovníka na pozici:

SKLADNÍK
Místo výkonu: Komerční 308, 251 01 Nupaky

Náplň práce:
• příjem a výdej zboží
• manipulace se zbožím na skladě
• doplňování a balení zboží
• příprava, kompletace a drobná montáž zásilek k distribuci pro zákazníky

Požadujeme:
• střední vzdělání bez maturity/ výuční list
• pracovitost a spolehlivost
• fyzickou zdatnost
• samostatnost
• znalost základů práce na PC
• VZV výhodou

Nabízíme:
• perspektivní práci u prosperující firmy na HPP, rodinná atmosféra
• plný pracovní úvazek, víkendy volné
• mzda 30.000 – 36.000 Kč/měsíc
• mobilní telefon,
• příspěvek na stravování,
• dovolená 5 týdnů

Benefity

Dovolená navíc
Mobilní telefon
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Středočeský kraj | 02.01.2023