%2Fnabidka-prace%2Ffresenius-kabi-horatev-cz-s-r-o%2Fserizovac-udrzbar-id616test

Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o.

Společnost Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o. je dceřinou společností Fresenius Kabi AG a je součástí mezinárodního koncernu Fresenius SE. Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o. se ve svém závodě v Hořátvi na Nymbursku zabývá výrobou transfuzních setů na odběr a zpracování krve. Je jedinou společností vyrábějící tyto sety v České republice a dodává své produkty zákazníkům na všech kontinentech. .

Seřizovač-Údržbář

Základní údaje

Title:Seřizovač-Údržbář
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Technické pozice
Datum:11.11.2021

Hledáme nového kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ-ÚDRŽBÁŘ výrobních zařízení a linek pro transfúzní sety.
Místo výkonu práce: Fresenius Kabi Horatev s.r.o., Hořátev 104, 289 13

Náplň práce:
• kontrola chodu výrobních linek a zařízení
• seřizování, diagnostika, opravy a řešení chyb výrobních zařízení
• práce s roboty na automatických linkách
• práce s kamerovými systémy

Požadavky:
• SOU/SŠ/Výuční list, elektrotechnické/technické vzdělání
• základy práce na PC
• manuální zručnost
• ochota se dále vzdělávat, zodpovědnost
• ochota pracovat na 3 směnný provoz
• orientace v dokumentaci
• technické myšlení

Nabízíme:
• SMLUVNÍ ZARUČENÁ MZDA
• 25 DNŮ DOVOLENÉ k základnímu úvazku 37,5 h
• NOČNÍ PŘÍPLATEK – 10 % min však 50 Kč / hod
• PŘÍPLATEK SO+NE – 10%min však 25 Kč / hod
• PŘÍPLATEK ZA 100% DOCHÁZKU – 1000.- Kč
• 13 PLAT – V 100% ZÁKLADNÍ MZDY
• PŘESČASY PROPLÁCENY 25% ČI NÁHRADNÍ VOLNO
• PŘÍSPĚVĚK NA ŽIVOTNÍ A PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ
• ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ ZA 34 KČ – výběr z 5 jídel
• SALÁTOVÝ BAR ZDARMA
• ZÁVODNÍ KANTÝNA
• ZDARMA KAŽDÝ DEN JEDNA KÁVA Z AUTOMATU
• ZDARMA OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE
• ZDARMA PODZIMNÍ VITAMÍNY PRO ZAMĚSTNACE
• VOLNÉ VSTUPENKY DO DIVADLA V NYMBURCE
• MOBILNÍ TELEFONNÍ TARIF PRO CELOU VAŠI RODINU JIŽ OD 99 KČ
• ZDARMA POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZAMĚSTNANCE
• DÁRKY NA VELIKONOCE, MDŽ, VÁNOCE …
• PARKOVÁNÍ V AREÁLU SPOLEČNOSTI
• FIREMNÍ AKCE – PLESY, ZÁBAVNÁ ODPOLEDNE, DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ…

Rádi bychom Vám nabídli možnost navštívit unikátní robotickou linku pro kompletaci transfúzních setů. Linka pracuje téměř bez výrobních pracovníků a pokud naši firmu navštívíte, máte jedinečnou šanci se s takovou linkou seznámit „naživo“. V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení a přijďte se k nám nezávazně podívat.

Těšíme se na Vás!

Benefity

13. plat
Dovolená navíc
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Nadstandarní příplatky za práci v noci
Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Pitný režim
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Rozšířená dovolená
Společenské akce
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Středočeský kraj | 11.11.2021