Aktuální nabídka práce v Amébě

Specialista řízení jakosti (Mzda 47 000 – 50 000 Kč)

O nás

Jsme významný český výrobce titanové běloby a dalších anorganických pigmentů. Sídlíme v Přerově a zaměstnáváme 650 lidí. Našim zaměstnancům nabízíme dlouhodobé stabilní zaměstnání v úspěšné a moderní firmě se 130 letou tradicí. V loňském roce jsme získali ocenění Zaměstnavatel roku 2023.

Základní údaje

Title:Specialista řízení jakosti (Mzda 47 000 – 50 000 Kč)
Místo působení:Olomoucký kraj
Obor: Chemie
Datum:14.02.2024

Popis

PRECHEZA a. s.
Jsme významný český výrobce titanové běloby a dalších anorganických pigmentů. Sídlíme v Přerově a zaměstnáváme 650 lidí. Našim zaměstnancům nabízíme dlouhodobé stabilní zaměstnání v úspěšné a moderní firmě se 130letou tradicí. V loňském roce jsme získali ocenění Zaměstnavatel roku 2023.

Náplň práce:

• Vytváření, řízení a udržování systémů řízení kvality, jeho prosazování a školení zaměstnanců společnosti v oblasti kvality a bezpečnosti výrobků.
• Řízení a údržba vnitřních norem
• Řízení a údržba technické a provozní dokumentace systému managementu
• Koordinace činností související s externími audity QMS, HACCP a SŘV...

Co od Vás očekáváme:

• VŠ v chemickém oboru
• Předchozí praxe v problematice řízení průmyslových systémů, systémů managementu kvality a moderních statistických metod
• Ochotu a schopnost dalšího osobního profesního vzdělávání
• Ochotu a schopnost školit zaměstnance společnosti a prosazovat politiky společnosti v oblasti managementu kvality a bezpečnosti výrobků
• Komunikace v angličtině se zahraničními zákazníky v rámci auditů

Co Vám můžeme nabídnout:

• Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v prosperující české společnosti
• Teplé obědy v závodní restauraci s významným příspěvkem
• Měsíční a roční podíl na hospodářském výsledku společnosti
• Roční příspěvek 4000 Kč na kulturu, sport a zdraví podle vlastního výběru
• 5 týdnů dovolené
• Program výhodného volání a pojištění pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
• Příspěvek k penzijnímu připojištění a další benefity

Kontaktní údaje:
personalistika@precheza.cz, tel. 602 151 841

Benefity

Dovolená navíc
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Občerstvení na pracovišti
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Slevové programy
Zázemí stabilní společnosti

PRECHEZA a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile