Aktuální nabídka práce v Amébě

Řidič C+E náborový příspěvek 30.000 Kč (Plzeňský kraj)

Title:Řidič C+E náborový příspěvek 30.000 Kč (Plzeňský kraj)
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:14.04.2024

Přepravní společnost COOL Transport s.r.o. příjme řidiče na HPP (od 45.000 - 52.000 Kč čistá mzda) na dobu neurčitou na vnitrostátní kamionovou dopravu. Rozvoz zboží pro spol. Lidl – Cerhovice, Penny - Dobřany. Možnost pouze denních, pouze nočních nebo týden denní a týden noční. Dále je možná spolupráce formou brigády (DoPP) - 2.200 Kč/směna, sobota noční 2.700 Kč/směna.

Požadujeme:

- Řp C+E
- profesní způsobilost
- digitální kartu
- bezúhonnost

Náplň:

- nakládka a vykládka s el. paletovým vozíkem
- rozvoz zboží do koncových prodejen
- vhodné i pro začínající řidiče
- každodenní návrat zpět nebo stání na trase
- dodržování ES č. 561/2006

Nabízíme:

- plat 45.000 - 52.000 Kč čistého
- příplatky za svátky
- pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
- 13-tý plat formou osobního ohodnocení
- motivační bonus za spotřebu
- hrazená pravidelná školení a psychologické vyšetření
- garantovaný výplatní termín

Nástup možný ihned.

COOL Transport s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Plzeňský kraj | 14.04.2024