%2Fnabidka-prace%2Fvapol-cz-s-r-o%2Fsales-a-ka-manazer-id1714375613test

VAPOL CZ s.r.o.

Sales a KA Manažer

Základní údaje

Title:Sales a KA Manažer
Místo působení:celá Česká republika
Obor: Obchod a marketing
Datum:29.04.2024

Úspěšná obchodní firma VAPOL CZ s.r.o. v oboru automotive vyhlašuje výběrové řízení na pozici Sales & KA Manažer.
Pokud tě baví obchod, rád cestuješ budeš zastupovat naši společnost na třech trzích CZ, SK a HU. Jazykově ti pomůžeme máme obchodníky jak na callcentru, tak v terénu.
Naše obchodní portfolio je široké, spolupracujeme s významnými partnery jako je Hyundaii CZ , SK, Bestdrive, Alza, Mall SK, SL, HU, Allegro nově Kaufland, jsme na trhu dlouhodobě a stále hledáme nové cesty, kde naše produkty hlavně autodoplňky nabídnout.
Podporou ti bude i naše MKT oddělení a IT. Nápovědou produktoví specialisté a zázemím callcentrum ve všech jazykových mutací. Zboží odesíláme do druhého dne z našeho moderního skladu. Více na našich webových stránkách CZ,SK a HU.

Náplň práce:
- komunikace s klíčovými zákazníky a budování nadstandartních vztahů
- plnění obchodních plánů - cílů, obratů, aktivit
- spolutvorba obchodní taktiky a strategie
- akvizice nových zákazníků
- řízení příležitostí, reporting z trhu
- práce s cenou u zákazníka dle cenové politiky
- udržování firemní kultury

Požadované dovednosti:

- manažerské dovednosti s prokazatelnými výsledky
- excelentní komunikační a organizační schopnosti
- výborné prezentační a obchodní dovednosti
- přirozená autorita
- zodpovědnost a flexibilita
- orientace na zákazníka
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- zkušenosti s mezinárodním obchodem výhodou
- orientace v oboru autodílů výhodou

Nabízíme:

- auto i k soukromým účelům
- mobilní telefon
- notebook
- příspěvek na penzijní pojištění
- vzdělávací program a ostatní běžné benefity
- motivační hodnocení závislé na výsledcích práce
- přátelské, profesionální a stabilní zázemí moderní firmy

Mzda dle výkonu 45 – 90 000,-Kč
V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu.
hr@vapol.cz

Benefity

Časová flexibilita
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Mobilní telefon
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Služební automobil i pro soukromé účely
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ludmila Jánová

janova@vapol.cz email
+420 608 410 180 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | celá Česká republika | 29.04.2024