%2Fnabidka-prace%2Ftuenkers-czech-s-r-o%2Fteamleader-id702test

TÜNKERS-CZECH s.r.o.

Jsme německá rodinná firma ve druhé generaci a prošli jsme vývojem od působení v oblasti strojírenství k pozici mezinárodního poskytovatele automatizační techniky pro sériovou výrobu. Společně s našimi 850 pracovníky sdílíme nadšení pro techniku, stále ve snaze o lepší, inovativnější řešení. Také proto nejsou naše produkty obchodním zbožím, ale „vlastními výtvory“, které sami vymýšlíme, konstruujeme, vyrábíme a prodáváme - vždy v těsném dialogu s našimi zákazníky, s výrobci OEM, s výrobci zařízení a s konstrukčními kancelářemi.

Teamleader

Základní údaje

Title:Teamleader
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Výroba a průmysl
Datum:15.06.2022

Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Teamleader

Místo výkonu práce: TÜNKERS-CZECH s.r.o., Průmyslová, 375 01 Týn nad Vltavou

Pracovní náplň:
• Plánuje kapacitu a organizaci pracovních sil
• Zajišťuje splnění dodávek a kvality
• Zajišťuje dodržování ochrany a bezpečnosti práce
• Sleduje plnění úkolů během své směny
• Doplňuje montážní statistiky

Požadujeme:
• Zkušenost s vedením teamu
• Pracovní zkušenosti z výrobní společnosti
• Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
• Znalost práce v SAPu nebo v podobném systému výhodou
• Znalost MS Office
• Technické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, flexibilitu, proaktivní přístup, týmového ducha, komunikativní jednání
• Schopnost motivace podřízených

Nabízíme:
• Zázemí zahraniční společnosti
• Čistou a moderní výrobu
• Přátelský kolektiv a atmosféru, příjemné pracovní prostředí
• Profesní rozvoj a růst, školení, vzdělávání, kurzy
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Firemní benefity

Benefity

Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Výroba a průmysl | Jihočeský kraj | 15.06.2022