%2Fnabidka-prace%2Fspona-s-r-o%2Fnakupci-a-administrativni-podpora-id759test

SPONA, s.r.o.

Ve SPONA, s.r.o. vytváříme efektivní řešení vybavení obchodů od malých butiků po velkoplošné (nejen) sportovní prodejny. Jsme česká firma s více jak 20ti letou tradicí a rodinnou atmosférou.

Nákupčí a administrativní podpora

Základní údaje

Title:Nákupčí a administrativní podpora
Místo působení:Praha
Obor: Obchod a marketing
Datum:05.09.2023

Ve Spona, s.r.o. vytváříme efektivní řešení vybavení obchodů od malých butiků po velkoplošné (nejen) sportovní prodejny. Jsme česká firma s více jak 20ti letou tradicí a rodinnou atmosférou.

Pro českou obchodní společnost s provozovnou v komerční zóně Nupaky, dálnice D1 směr Brno, exit 8 (Čestlice) hledáme vhodného pracovníka na pozici:

Místo výkonu: Komerční 308, 251 01 Nupaky

Hledáme klíčového člověka, který nám pomůže dál rozvíjet vztahy s našimi dodavateli, má přirozené organizační schopnosti a řešení různých situací je pro něho příjemnou výzvou.

Co vás čeká?

Nákup
• Vytváření a správa objednávek včetně kontroly oběhu dokumentů - potvrzení,
nákladové listy, reklamace, poptávky nestandartního zboží, atd,
• Aktivní komunikace s dodavateli v angličtině, jak písemnou formou, tak telefonicky
• Zajišťování dokumentů potřebný pro uvedení produktů na trh
• Logistika - zajišťování dopravy, dohled nad skladovými zásobami
• Vyhledávání nových dodavatelů a zajímavých výrobků vhodných pro přímý dovoz

Ostatní činnosti
• Spolupráce s jednatelem firmy a skladovou účetní
• Spolupráce na tvorbě e-shopu, aktualizace informací na webových stránkách
• Komunikace s klíčovými zákazníky v Čechách i zahraničí
• Výpomoc s dokumenty potřebnými pro chod firmy

Co od vás očekáváme my?
• Předchozí zkušenosti s pozicí nákupčího výhodou
• Business AJ písemnou i mluvenou formou
• Technické myšlení
• Přirozené organizační a komunikační schopnosti
• Proklientský přístup, budování nadstandartních vztahů s dodavateli
• Aktivní řešení provozních situací, schopnost rychlé reakce
• Práce v Excelu, zkušenost s CRM systémem výhodou

Co vám můžeme nabídnout?
• Plat 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
• Práci, která je rozmanitá, vyžaduje samostatnost a schopnost převzít odpovědnost. Oceníme člověka, který rád přichází s novými nápady a vlastními návrhy na řešení a zlepšení
• Firemní telefon a notebook
• 5 týdnů dovolené
• Stravní paušál
• Bezproblémové parkování v areálu firmy
• Každoroční firemní akce - naposledy jsme se sešli při staročeské zabijačce, naopak v létě jsme netradičně slavili Vánoce :)

Benefity

Dovolená navíc
Mobilní telefon
Notebook
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Společenské akce
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Praha | 05.09.2023