%2Fnabidka-prace%2Fserviscontrol-s-r-o%2Fprogramator-a-servisni-technik-pro-komponenty-prumyslove-automatizace-id352test

ServisControl s.r.o.

Společnost ServisControl s.r.o. nabízí komplexní podporu v oblasti průmyslové automatizace. V sofistikovaném opravárenském centru opravujeme díly od různých výrobců, nabízíme k prodeji náhradní díly nové i repasované a zajišťujeme servis a úpravu aplikačního SW pro zákazníky s instalovanou bází Allen Bradley, Siemens, Pro-face, Omron, Mitsubishi atd. Dodáváme projekty včetně rozvaděčů a aplikačního software, retrofitujeme starší řídící systémy i akční prvky na starších linkách a strojích.

Programátor a servisní technik pro komponenty průmyslové automatizace

Title:Programátor a servisní technik pro komponenty průmyslové automatizace
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:25.04.2019

Do našeho týmu hledáme kolegy / kolegyně na pozici: Programátor a servisní technik pro komponenty průmyslové automatizace

Náplň práce: Tvorba a úprava SW pro PLC, HMI, SCADA pro naše stroje, paletizéry a následný servis. Servis i na strojích a technologiích, které jsme nedodávali. Spolupráce při tvorbě nabídek na retrofity a nové stroje.

Požadujeme:
• Středoškolské, vysokoškolské vzdělání technického směru
• Aktivní znalost programování PLC - Allen-Bradley, Siemens, Omron nebo Mitsubishi
• Elektrotechnické a elektronické znalosti, logické uvažování, čtení technické dokumentace a praktická zručnost
• Znalosti SW: MS Office a programovací prostředí pro PLC a HMI
• Praxe min. 2 roky
• Svědomitost, samostatnost, důslednost a časová flexibilita
• Osvědčení: Vyhláška 50/78 Sb. paragraf 6,
• Řidičské oprávnění B
• Anglický jazyk na úrovni technické dokumentace

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Být součástí profesionálního týmu
• Rozmanitou práci, možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi
• Platové ohodnocení: dle zkušeností 30 000 – 50 000,-Kč/měsíc

Benefity:
• Čtvrtletní odměny
• Možnost ubytování v zaměstnaneckém bytě
• Mobilní telefon - pro služební i soukromé účely
• Notebook
• Vzdělávací kurzy, školení - TopVision, programování a další dle potřeb a zájmů
• Služební auto - pro služební i soukromé účely

Lokalita: Kolín, servis po celé ČR s možností servisu SK a HU
Nástup: Ihned

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Elektrotechnika a energetika | Středočeský kraj | 25.04.2019