%2Fnabidka-prace%2Fplastipak-czech-republic-s-r-o%2Fridic-vysokozdvizneho-voziku-id930test

Plastipak Czech Republic s.r.o.

Americká společnost Plastipak Packaging Inc. je celosvětovým lídrem ve výrobě a designu plastových obalů.

Řidič vysokozdvižného vozíku

Základní údaje

Title:Řidič vysokozdvižného vozíku
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Operator výroby
Datum:08.10.2019

Popis

Co budete dělat:
• Odvoz hotových výrobků z výrobní linky a jejich ukládání ve skladu
• Zásobování výrobní linky vstupním materiálem
• Evidence skladových procesů na PC

Co k této práci budete potřebovat:
• Oprávnění k řízení VZV
• Základní znalost práce s PC
• Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
• Ochotu pracovat v nepřetržitém směnném provozu (12ti hodinové směny, krátký/ dlouhý týden)
• Znalost počítačové evidence zboží (SAP) výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:
• Zázemí stabilní společnosti
• Unikátní zkušenosti v odvětví výroby plastových obalů
• Bezpečné a čisté pracovní prostředí, práci v klimatizované hale
• Malý a přátelský pracovní kolektiv
• Konkurenční mzdové ohodnocení s bonusovým systémem, pravidelnou výplatu, každoroční navýšení mzdy
• Příplatky, placené přesčasy
• Investici do Vašeho profesního rozvoje, odborné kurzy, školení, firemní akce
• Stravenky v hodnotě 2 000,- Kč měsíčně plně hrazené zaměstnavatelem, flexipasy
• Příspěvek na dopravu
• Dovolená nad rámec zákona
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odměny za doporučení nového zaměstnance
• Další benefity

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Operator výroby | Středočeský kraj | 08.10.2019