%2Fnabidka-prace%2Fpetr-jine%2Felektromechanik-servisni-technik-pro-servis-kotlu-a-regulaci-id148test

Petr Jíně

Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí kotelen na veškerá paliva. Provádíme instalaci rozvodů vody, topení a plynu, autorizované měření emisí.

Elektromechanik - Servisní technik pro servis kotlů a regulací

Title:Elektromechanik - Servisní technik pro servis kotlů a regulací
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:16.02.2023

Ve firmě Petr Jíně se zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí kotelen na veškerá paliva. Provádíme instalací rozvodů vody, topení a plynu, autorizované měření emisí.
Hledáme uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK- SERVISNÍ TECHNIK pro servis kotlů a regulací z Českých Budějovic a okolí.

Náplň práce:
- tvůrčí činnost
- opravy a montáže průmyslových a domácích kotlů
- opravy a montáže regulací
- montáže rozvaděčů elektro

Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro (výuční list)
- praxe v elektrotechnice
- aktivní ŘP skupiny B
- zájem o technickou problematiku
- schopnost čtení elektro schémata
- spolehlivost
- příjemné vystupování, trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zaučení zkušenými techniky
- příjemné pracovní zázemí
- jistotu dlouhodobého zaměstnání
- vzájemná vstřícnost mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem
- odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
- pracovní doba od 7.00 hod. do 15:30 hod.
- víkendy a svátky jsou volné
- práce ve dvou

Mzdové rozpětí: 30 000 Kč - 45 000 Kč/měsíc

Benefity

Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Elektrotechnika a energetika | Jihočeský kraj | 16.02.2023