%2Fnabidka-prace%2Fobreta-spol-s-r-o-%2Fskladnik-id329test

OBRETA spol. s r.o.

Firma OBRETA je jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti plastových obalů v ČR s tradicí od roku 1992 s hlavním zaměřením na zásobování jednotlivých obchodů, řetězců, potravinářských výroben a provozů výrobních podniků a organizací obalovým materiálem v celé škále materiálů, barev a provedení.

Skladník

Základní údaje

Title:Skladník
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:30.11.2022

• Místo výkonu práce: Tojice 14, 335 01 Nepomuk, Plzeň – jih

Požadujeme:

• komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
• aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
• řidičský průkaz skupiny B, řidičský průkaz skupiny C výhodou
• řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík
• praxe v oboru

Náplň práce:

• příprava zboží k expedici dle protokolu
• řádné uskladnění materiálu pomocí VZV
• příjem a kontrola zboží
• naskladňování a vyskladňování materiálu

Nabízíme:

• zaměstnání v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992
• zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru
• pružná pracovní doba PO-PÁ, možnost podílet se na projektech a rozvoji společnosti
• vstřícný a ochotný kolektiv spolupracovníků
• stabilní zázemí a seriózní přístup
• úvodní profesní zaškolení v oboru
• mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci
• smlouva na HPP na dobu neurčitou
• samostatnou a různorodou práci s dlouhodobou jistotou
• možnost nákupu sortimentu firmy za zvýhodněné ceny
• vánoční večírky, různé akce v průběhu roku
• benefity ve formě příspěvku na stravování, služební telefon
• vhodné i pro absolventy

Nástup možný ihned

Těšíme se na Vaše životopisy.

Benefity

Časová flexibilita
Mobilní telefon
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Plzeňský kraj | 30.11.2022