%2Fnabidka-prace%2Fk2-moto-s-r-o%2Fobchodni-zastupce-dynamika-adrenalin-skvele-platove-ohodnoceni%21-id151test

K2 moto s.r.o.

Obchodní Zástupce, Dynamika, Adrenalin, Skvělé platové ohodnocení!

Title:Obchodní Zástupce, Dynamika, Adrenalin, Skvělé platové ohodnocení!
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:13.02.2023

Popis

Společnost Motopoint hledá nového obchodního zástupce.
• Jednička na trhu se širokým sortimentem.
• Neváhejte a zjistěte si o nás více: https://www.motonet.cz/

Co vás čeká

• Jednání s obchodními partnery ve svěřeném regionu
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí v terénu
• Prezentace produktů a sestavování nabídek pro klienty
• Prodejní podpora pro B2B zákazníky
• Účast na sestavování obchodního plánu, prodejních akcí a strategií
• Související administrativa a reporting
• Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme

• Flexibilita a inovativnost
• Skvělé komunikační dovednosti, korektní vystupování a schopnost úspěšné argumentace v každé situaci
• Aktivní vyhledávání zpětné vazby od zákazníků
• Efektivní plánování práce a schopnost rozhodnout se pro správné řešení
• Kreativita, fantazii se meze nekladou

Co vám můžeme nabídnout

• Práce v zajímavém oboru, plném adrenalinu moderní techniky a nadšených lidí
• Časová flexibilita
• Sleva na naše produkty
• 25 dnů dovolené
• Homeoffice
• Mobilní telefon
• Přátelský kolektiv
• Služební automobil i pro soukromé účely
• Výkonostní odměny
• Možnost vyzkoušet si některý z produktů
• Možnost profesního růstu
• Multisport karta
• 3 dny sick days
• Volno na zotavení mezi Vánočními svátky

Kontaktní osoba

• Marek Plevka
• Email: marek.plevka@k2group.cz
• Tel: +420739427005

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Středočeský kraj | 13.02.2023