%2Fnabidka-prace%2Fdaikin-device-czech-republic-s-r-o%2Ftechnik-strojni-udrzby-elektro-maintenance-technician-id912test

Daikin Device Czech Republic s.r.o.

Společnost DAIKIN je jedním z nejvýznamnějších výrobců klimatizačních zařízení na světě. Od založení mateřské společnosti v Japonsku v roce 1924 se skupina DAIKIN rozrostla v globální korporaci přítomnou na všech světových trzích s více než 80 000 zaměstnanci. Značka DAIKIN je tak po celém světě již téměř 100 let synonymem klimatizací vysoké kvality pro rezidenční, komerční i průmyslové účely.

TECHNIK STROJNÍ ÚDRŽBY - ELEKTRO/Maintenance Technician

Title:TECHNIK STROJNÍ ÚDRŽBY - ELEKTRO/Maintenance Technician
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Technické pozice
Datum:15.06.2022

Společnost Daikin Device Czech Republik s již téměř 100 lety zkušeností s řešeními klimatizačních zařízení hledá do svého pracovního týmu novou posilu na pozici:

Pozice: TECHNIK STROJNÍ ÚDRŽBY - ELEKTRO/Maintenance Technician
Místo výkonu: Daikin Device Czech Republic s.r.o., Švédské valy 1227/2, 627 00 Brno

Náplň práce
• Provádění údržby a odstraňování závad na výrobních zařízeních a strojích (obráběcí stroje, montážní linky aj.)
• Vedení záznamové dokumentace o provedených zásazích
• Předcházení technickým závadám a problémům na strojích
• Zprovozňování nových linek
• Práce na zajímavých projektech

Požadavky
• Vzdělání technického směru - SOU/SŠ
• Základní znalost MS Office
• Spolehlivost, samostatnost, učenlivost, zájem o servis strojů a zařízení
• Zkušenosti z oblasti strojní údržby - výhodou
• Znalost a zkoušku Vyhlášky č.50/1978 Sb. (min. §5) - nutností
• Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny) - dvě ranní směny, dvě noční a čtyři dny volna

Nabízíme
• Hlavní pracovní poměr (jeden rok doba určitá, poté smlouvu měníme na dobu neurčitou)
• Nástup – ihned nebo po dohodě
• Základní mzdu s nadstandardními příplatky a bonusy
• Pět týdnů dovolené
• 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů
• Příspěvek na stravování v závodní jídelně
• Příspěvek na dopravu až do výše 2000 Kč dle vzdálenosti
• Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% z hrubé mzdy
• Zvýhodněné mobilní tarify, MultiSport kartu
• Program Benefit Plus až 6 000 Kč ročně příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání, do lékárny nebo optiky
• Možnost dalšího rozvoje a odborná školení
• Firemní akce aj.

Benefity

13. plat
Doprava na směny zdarma
Dovolená navíc
Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Slevové programy
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Jihomoravský kraj | 15.06.2022