%2Fnabidka-prace%2Fceska-republika-kancelar-poslanecke-snemovny%2Fspravce-aplikaci-id277test

Česká republika - Kancelář Poslanecké sněmovny

Správce aplikací

Základní údaje

Title:Správce aplikací
Místo působení:Praha
Obor: IT a telekomunikace
Datum:05.11.2021

Odbor informatiky Kanceláře Poslanecké sněmovny hledá do svého týmu Správce aplikací.

Náplň práce:
• Instalace, konfigurace a správa aplikačních serverů Linux a Windows
• Konfigurace a správa databází, PostgreSQL a Informix
• Správa webového serveru, proxy serverů Apache, HAProxy a Nginx
• Instalace, konfigurace a správa webových aplikací
• Údržba a správa vývojového, testovacího i provozního prostředí
• Tvorba a dohled nad dodržováním provozních standardů a norem
• Kontrola autorských práv k používanému software
• Revize a kontrola kvality zdrojových kódů aplikací
• Revize a kontrola kvality provozní a bezpečnostní dokumentace aplikací
• Komunikace a koordinace dodavatelů služeb
• Řízení projektů, koordinace činností dodavatelů projektů

Náplň práce odpovídá požadovaným technických znalostem. Není nezbytně nutné splňovat všechny podmínky, dovednosti lze doplnit školením, důležitá je pro nás chuť k učení a aktivní přístup k řešení problémů.

Ze znalostí vítáme:
• Administraci VMware
• Administraci MS SQL
• Znalosti monitoringu - Zabbix
• Zkušenosti s kontejnerizací aplikací

Dále požadujeme:
• Samostatnost při plánování a organizování práce
• Komunikativní a kultivované jednání
• Anglický jazyk alespoň na úrovni porozumění textu (technická dokumentace)
• Ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Nabízíme:
• Perspektivní a zajímavou práci v centru Prahy
• Možnost odborného růstu, odborná školení
• Možnost dalšího jazykového vzdělávání
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• Zajímavé zaměstnanecké výhody

Nabízíme hlavní pracovní poměr s nástupem ihned.

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | Praha | 05.11.2021