%2Fnabidka-prace%2Fa3b-spol-s-r-o-%2Fadministrativni-pracovnice-asistentka-id400test

A3B, spol. s r.o.

Jsme společnost působící na trhu již více jak 20 let. Nakupujeme nemovitosti a následně je spravujeme. Jejich opravy provádíme vlastním stavebním týmem. Provádíme i zakázkovou výstavbu a rekonstrukce ve spolupráci s naší druhou společností Rek, spol. s r.o.

Administrativní pracovnice - asistentka

Základní údaje

Title:Administrativní pracovnice - asistentka
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Administrativa
Datum:22.03.2024

Společnost A3B, s.r.o. Jsme na trhu již více jak 20 let. Nakupujeme nemovitosti a následně je spravujeme. Jejich opravy provádíme vlastním stavebním týmem. Provádíme i zakázkovou výstavbu a rekonstrukce ve spolupráci s naší druhou společností Rek, spol. s r.o.

Náplň práce:

• Administrativní a kancelářské úkoly v souvislosti s provozem a správou vlastních nemovitostí a stavební činností.
• Vyplňování a evidence smluv, zpracování bankovních plateb, vydávání faktur, vedení statistik, evidence provozních informací ve firemní databázi…, rutinní komunikace s dodavateli (vodovody, ČEZ, správci nemovitostí) a nájemci a další administrativně technické a organizační činnosti zajišťované z kanceláře společnosti

Co požadujeme:

• Velmi dobré organizační schopnosti
• Ukončené středoškolské vzdělání
• Spolehlivost, flexibilitu, samostatnost
• Komunikativnost
• Znalost práce s PC – především Word, Excel, elektronická pošta a dobrou orientaci v internetovém prostředí
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• Uvítáme (ale není podmínkou): praxi ve vyplňování žádostí o stavební a jiné dotace, orientaci ve stavebním řízení, znalost stavebních materiálů atd.

Co nabízíme:

• Výborné finanční ohodnocení
• Osmihodinová pracovní doba bez přesčasů
• Služební telefon s neomezeným tarifem
• Důkladné zaškolení, know-how
• Sick Days 4 dny
• Jazykové kurzy
• Případné další volno po dohodě
• Parkování u kanceláře
• Příspěvek na obědy 1500 Kč/měs. (po zk. době)
• Příspěvek na kartu do fitka, 300 Kč / měsíc (po zkušební době)
• Pestrou práci v přátelském kolektivu
• Další osobnostní rozvoj a trénink dovedností
• Výkonnostní odměny
• Zázemí stabilní společnosti
• Nástup ihned

Místo práce:
Kancelář na třídě T.G.M. v Mladé Boleslavi

Kontakt:
Ing. Jan Bobek, 778 486 626, jan.bobek@a3b.cz

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Středočeský kraj | 22.03.2024