%2Fnabidka-prace%2F2-jcp-a-s%2Fsvareci-inzenyr-id779test

2 JCP a.s.

Společnost 2JCP byla založena před více než 30 lety jako rodinná dílna. Zejména díky své spolehlivosti a dokonalé kvalitě výrobků se neustále rozrůstá. Během několika let začala dodávat díly a technologické celky světovým společnostem. Postupně se proměnila v nezávislého globálního dodavatele kompletních řešení v širokém spektru průmyslových odvětví. Společným jmenovatelem realizovaných projektů je dnes udržitelnost a snižování uhlíkové stopy. Nyní se zabýváme především komplexními dodávkami pro plynové elektrárny, řešení v oblasti ekologické výroby vodíku i zachycování a ukládáním CO2, a také procesními technologiemi například v potravinářském průmyslu. Máme obchodní zastoupení téměř na všech kontinentech, inženýrské a vývojové týmy ve Velké Británii, USA a České republice a dva velké výrobní závody v České republice.

SVÁŘECÍ INŽENÝR

Základní údaje

Title:SVÁŘECÍ INŽENÝR
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Technické pozice
Datum:11.10.2022

Chcete se podílet na přelomových projektech vývoje zařízení pro nové zdroje na výrobu energie?
V 2JCP hledáme kolegu do oddělení kvality!

Místo výkonu práce: 2JCP, Račice 126, 411 08 Štětí

CO BUDETE DĚLAT
• Provádět svářečský dozor na svářecích halách
• Stanovovat postupy svařování
• Připravovat svařovací plány a plány pro nedestruktivní kontroly svarů
• Přezkoumávat smluvní a technické požadavky na základě platných norem
• Kontrolovat výrobní dokumentaci v oblasti svařování
• Podporovat zavádění nových technologií
• Organizovat a realizovat školení svářečů

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT
• VŠ vzdělání technického směru
• Zkušenosti se svařováním ve strojírenské výrobě
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Získaný certifikát IWE
• Zájem o nové technologie

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
• Různorodou a zajímavou práci
• 5 týdnů dovolené, kvartální odměny
• Příspěvek na dopravu dle km
• Kurzy anglického jazyka
• Teplé i chlazené obědy od 24,- Kč
• Výhodné mobilní tarify pro vás i vaši rodinu
• Zábavné firemní společné akce
• Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 20.000,- Kč

Více informací o společnosti na www.2jcp.com

Benefity

Dovolená navíc
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Společenské akce
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Ústecký kraj | 11.10.2022