Aktuální nabídka práce v Amébě

Řidič/Řidička nákladního vozidla (PREFA RAŠOVICE a.s.)

Title:Řidič/Řidička nákladního vozidla (PREFA RAŠOVICE a.s.)
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:08.04.2024

Popis

PREFA RAŠOVICE a.s.
- Firma PREFA RAŠOVICE a.s. je dceřinou firmou společnosti A-Z PREZIP a.s., která se zabývá montáží prefabrikovaných betonových konstrukcí.
- Specializujeme se na výrobu železobetonových prefabrikovaných konstrukcí pro skladové haly, administrativní budovy, výrobní haly a další.
- www.prefarasovice.cz

Místo pracoviště:
- Území ČR

Pracovní poměr:
- Práce na plný úvazek

Vzdělání:
- Střední odborné s maturitou nebo výučním listem

Hlavní náplň práce:
- Doprava pouze v rámci ČR
- Vozidlo: DAF LF 4x2 – plato bez plachty s klanicemi, max. náklad 6,5 t
- Přívěs: PARAGAN – plato bez plachty s klanicemi, max. náklad 3,5 t
- Náklad: armovací koše, volné armovací železo, drobné prefabrikáty apod.
- Začátek i konec výkonu práce zpravidla v Lípě nad Orlicí 69 (Týniště nad Orlicí)

Požadujeme:
- Řidičský průkaz skupiny C+E
- Profesní průkaz
- Případně psychotesty
- Odpovědnost a kladný přístup k práci

Nabízíme:
- Jistotu v perspektivní a stabilní firmě
- Benefity (jízdné, diety, 5 týdnů dovolené)
- Odpovídající finanční ohodnocení

Mzda:
- Od 180,- do 250,- Kč/hod.

Kontakt:
- Martin Pavlišta
- 605 200 102
- nabor@azprezip.cz

Benefity

Dovolená navíc
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

A-Z PREZIP a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Martin Pavlišta
personalista

nabor@azprezip.cz email
605 200 102 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Královéhradecký kraj | 08.04.2024