Aktuální nabídka práce v Amébě

Vedoucí údržby

O nás

Kolektor Tesla Jihlava s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výrobní společnost s dlouholetou tradicí zaměřená na vývoj, konstrukci, výrobu a prodej elektromechanických prvků pro automobilový průmysl, elektroniku a elektrotechnický průmysl.

Základní údaje

Title:Vedoucí údržby
Místo působení:Vysočina
Obor: Technické pozice
Datum:02.02.2023

Hledáme Vedoucího údržby, který se nebojí vést tým do 10 lidí. Důležitá je zkušenost s údržbou strojů a zařízení.

Dáme šanci osobnosti, bez zkušeností s vedením týmu, která je ale silně technicky založená a dorozumí se anglicky, alespoň na úrovni běžné komunikace a má předpoklady vést tým.

Popis pozice:
• kompletní vedení a koordinace oprav a údržby strojového parku výrobní společnosti
• vedení týmu techniků, elektrikářů a mechaniků (do 10 lidí)
• úzká spolupráce s manažerem výroby a provázanost s výrobními procesy
• zajištění odborného vzdělávání týmu v souvislosti se změnami výroby a technologie

Profil kandidáta:
• min. SŠ vzdělání technického směru
• zkušenosti na pozici Technika údržby či praxe na obdobné pozici Vedoucího údržby
• dokázat se orientovat v oblasti strojů různých typů a jejich údržby
• anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1)

Benefity společnosti:
• mzda 40 – 45 000 Kč
• Příspěvek na penzijní připojištění
• 1 týden dovolené nad rámec zákona
• Bezúročná půjčka na vybavení domácnosti
• Pro vybrané profese příspěvek na masáže
• Finanční odměny za dárcovství krve a za plakety MUDr. Jánského
• Edenred karta
• MultiSport karta
• Příspěvek na letní dětské tábory
• Věrnostní odměny za odpracované roky
• Odměny při životních výročích
• Výkonnostní odměny
• Finanční příspěvek na dovolenou a na Vánoce
• Příspěvek na závodní stravování, moderní jídelna v sídle společnosti
• Pravidelná školení a kurzy
• Výhodné telefonní tarify
• Očkování proti chřipce

KONTAKT:
• Renata Dvořáková, personalistka

• Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.
• Hruškové Dvory 53
• 586 01 Jihlava

• E-mail: renata.dvorakova@kolektor.com
• Mobil: +420 732 749 340
• Tel.: +420 567 113 340
• Jsem i na WhatsAppu: +420 732 749 340
nebo na Messengeru: Renata Dvořáková

Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Vysočina | 02.02.2023