Aktuální nabídka práce v Amébě

Stavební technik – přípravář, rozpočtář

O nás

Naše společnost má bohaté zkušenosti s projektováním a výstavbou investičních celků, se zaměřením na realizace železobetonových a ocelových konstrukcí, včetně obvodového vnějšího i střešního pláště, výstavbou mrazírenských a chladírenských provozů, požárních a vnitřních příček a stropů tvořených z kompletizovaných sendvičových panelů.

Základní údaje

Title:Stavební technik – přípravář, rozpočtář
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví
Datum:02.02.2023

Do oddělení realizace zakázek hledáme nového kolegu na HPP na pozici

Náplň práce:
• příprava rozpočtů a cenových kalkulací
• zajišťování a výběr nejvhodnějších subdodavatelů k zakázkám

Požadujeme :
• min. SŠ (stavebního nebo technického směru VŠ/SŠ/VOŠ)
• znalost práce PC – MS OFFICE, ČTENÍ CAD VÝKRESŮ, ROZPOČTOVÝCH PROGRAMŮ
• praxe v pozemním stavebnictví min.5 let je výhodou
• ŘP sk.“B“
• časovou flexibilitu
• ochotu cestovat v rámci ČR

Nabízíme:
• 30 – 35 tis.Kč/měs hrubého + motivační ohodnocení
• příspěvek na penzijní pojištění
• stravenkový paušál

Těšíme se na Vaše životopisy.

Benefity

Odborné vzdělávání
Přátelský kolektiv
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

S4-Stavební, s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Moravskoslezský kraj | 02.02.2023