Aktuální nabídka práce v Amébě

Specialista certifikací

O nás

Společnost VYRTYCH a.s. působí na trhu třicet let a za tu dobu se zařadila mezi významné české výrobce a exportéry. Jedná se o moderní a dynamickou společnost s ryze českým vlastnictvím.

Základní údaje

Title:Specialista certifikací
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Administrativa
Datum:25.05.2022

Společnost VYRTYCH a. s., výrobce světelné techniky, hledá kolegu/kolegyni na pozici Specialista certifikací.
Místo výkonu práce: Židněves 116, 294 06 Březno u Mladé Boleslavi

Náplň práce:
• zpracování certifikačních žádostí – celosvětově
• certifikace svítidel (konzultace, vyhodnocování a ověřování dokumentace pro certifikaci, testování a příprava podkladů pro vydání certifikátu
• provádění změn platných certifikátů a jejich správa
• správa a aktualizace platných předpisů
• podpora auditů
• práce v informačním systému K2 – doplnění a aktualizace dat
• administrativní podpora technického oddělení

Po zapracování:
• návrh a zpracování dokumentace k produktům
• komunikace s laboratoří
• podílení se na řízení projektů

Požadujeme:
• SŠ vzdělání technického směru nebo relevantní zkušenost z technického prostředí
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, schopnost číst technickou dokumentaci
• znalost 3D CAD výhodou
• znalost práce na PC (MS Office)
• samostatnost, spolehlivost
• kreativní přístup a vlastní seberealizace
• plnění zadaných úkolů v termínu a v požadovaném rozsahu
• očekáváme vlastní iniciativu při navrhování a realizaci svěřených úkolů a zásadní přínos na svěřené pozici

Nabízíme:
• zázemí a stabilitu prosperující české společnosti
• samostatnou a kreativní práci
• flexibilní pracovní dobu
• jeden týden dovolené navíc pro všechny zaměstnance bez jakýchkoliv podmínek
• kvartální odměny
• příspěvek na penzijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou výkonem povolání
• výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Benefity

Časová flexibilita
Dovolená navíc
Příspěvek na penzijní připojištění
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

VYRTYCH a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Středočeský kraj | 25.05.2022