Aktuální nabídka práce v Amébě

Samostatný mechanik - autoservis, pneuservis

O nás

Společnost Pneucentrum Bedihošť je součástí českého trhu od roku 1991. Zpočátku poskytovala služby v oblasti servisu a dodávek pneumatik pro osobní a nákladní automobily. V několika letech se podařilo rozšířit nabídku služeb o opravy a servis vozidel.

Základní údaje

Title:Samostatný mechanik - autoservis, pneuservis
Místo působení:Olomoucký kraj
Obor: Automotive
Datum:02.02.2023

Nabízíme:
• Plat 24. 600 – 30. 000 Kč
• Jednosměnný provoz
• Mladý kolektiv

Co Vás čeká:
• Práce v pneuservisu na osobních, nákladních, zemědělských vozidlech

Očekáváme:
• Spolehlivost
• Pečlivost
• Určitá fyzická zdatnost
• Řidičský průkaz sk. B

Nástup možný ihned.
Místo výkonu 3 km od Prostějova, v místě vlakové spojení i autobusová zastávka před provozovnou.

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Jaromír Hnízdil

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Olomoucký kraj | 02.02.2023