Aktuální nabídka práce v Amébě

Přípravář/Rozpočtář

O nás

Za našimi úspěchy stojí dobře vybudovaný tým, kterým se můžeme s čistým svědomím pochlubit. Každý ví, co je jeho úkolem a své práci výborně rozumí. Na prvním místě nasloucháme klientům a snažíme se plnit jejich přání. A baví nás to. Stavíme na detailech. Detaily to všechno začíná a my je nepřehlížíme. Tvoří základní kámen naší firemní filozofie....protože charakter díla určují detaily.

Základní údaje

Title:Přípravář/Rozpočtář
Místo působení:Praha
Obor: Stavebnictví
Datum:03.02.2023

V Simple Progress s.r.o., Praha 9 hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Přípravář/Rozpočtář.

Naše společnost se specializuje na výstavbu rezidenčního bydlení se specializaci na rodinné domy a vily. Vyznačujeme se architektonicky výraznými stavbami pro náročné klienty.
Za našimi úspěchy stojí dobře vybudovaný tým, kterým se můžeme s čistým svědomím pochlubit. Každý ví, co je jeho úkolem a své práci výborně rozumí. Na prvním místě nasloucháme klientům a snažíme se plnit jejich přání. A baví nás to.
Nabízíme nadstandartní pracovní prostředí v okruhu mladého dynamického týmu. Na našich zaměstnancích nám opravdu záleží, a to je základní kámen v budování naší společnosti.

Co bude Vaše pracovní náplň:
• Zajistit správné ocenění staveb a vícepráce, a kontrolovat jejich plnění
• Hlídat HRM a rozpočet
• Poskytnout podporu a technologickou přípravu, logistický servis stavbyvedoucím.

Co od Vás očekáváme:
• SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe obor stavební)
• Praxi na pozici přípravy, nákupu nebo jako rozpočtář
• Orientaci v projektové dokumentaci
• Komunikativnost a samostatnost
• Znalost práce s PC (MS Office – především Word a Excel)
• Práce v rozpočtovém programu Kros/RTS výhodou
• Řidičský průkaz sk. B výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:
• Mladý, profesionální tým
• Neformální atmosféru a příjemné pracovní prostředí
• Dlouhodobou perspektivu v rozvíjející se společnosti
• 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
• Podporu v rozšiřování si kvalifikace v oboru
• Platové ohodnocení 40.000 Kč - 50.000 Kč.

Benefity

Dovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pružná pracovní doba

Simple Progress s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Praha | 03.02.2023