Aktuální nabídka práce v Amébě

Autoelektrikář pro nákladní vozidla

O nás

Společnost Hoffmann & Žižák spol. s r. o. je jedním z autorizovaných prodejců a opravců nových i použitých osobních, dodávkových a nákladních vozidel Mercedes-Benz v České republice. Společnost byla založena v roce 1995. Naše služby nabízíme ve dvou lokalitách, Praha-východ (Brandýs nad Labem) a Liberec. V současné době zaměstnáváme celkem 152 zaměstnanců v prodeji a v servisu osobních, dodávkových a nákladních automobilů značky Mercedes-Benz. Jsme stabilní zaměstnavatel s přátelským kolektivem a moderním zázemím.

Základní údaje

Title:Autoelektrikář pro nákladní vozidla
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Automotive
Datum:06.04.2019

Popis

Popis/náplň práce:
- práce s diagnostikou
- opravy elektrických a elektronickývh závad
- domontáže elektrických a elektronických zařízení

Požadujeme:
- vyučení v oboru
- spolehlivost a kvalitně odvedenou práci
- ochotu vzdělávat se v oboru a rozšiřovat své technické znalosti
- praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- motivující mzdové ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
- odborná a technická školení
- jazykové kurzy
- zaměstnanecký leasing vozidel značky Mercedes Benz
- dotované závodní stravování
- slevy na práci v servisu, náhradní díly a doplňky
- práci v moderně zařízeném prostředí
- práci ve stabilní společnosti
- přátelský kolektiv

Místo zaměstnání: Zápy, Brandýs nad Labem
Pracovní úvazek: hlavní pracovní poměr
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Hoffmann a Žižák spol. s r.o.

Kontaktní osoba k pozici:

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Středočeský kraj | 06.04.2019