Aktuální nabídka práce v Amébě

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA DO PROJEKTOVÉHO ZAŘÍZENÍ

O nás

Vyrábíme rozvaděče pro energetická a řídicí zařízení a transformátorové stanice pro nejrůznější oblasti použití. Naše výrobky se nacházejí v komunikačních technologiích, ve zpracovatelském průmyslu, v dopravě i v energetice.

Základní údaje

Title:ADMINISTRATIVNÍ PODPORA DO PROJEKTOVÉHO ZAŘÍZENÍ
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Administrativa
Datum:05.08.2022

Výroba rozvaděčů má v Teplicích dlouholetou tradici. Již od roku 1995 produkuje teplická výroba Techco-Electrics ETS s.r.o. rozvaděče nízkého napětí a betonové transformátorové stanice.

Hledáme administrativní podporu do projektového oddělení – úplné SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou podmínkou.
Místo výkonu práce: Techco-Electrics ETS s.r.o. , Riegrova 1874, Teplice 415 01

Jsi komunikativní, máš smysl pro pořádek, jsi pečlivý(á) a nenecháváš za sebou nedokončené úkoly?

Umíš napsat jednoduchý e-mail v anglickém nebo německém jazyce?

Přátelé by o tobě řekli, že jsi spolehlivý(á)?

Máš zkušenost s prací v administrativě, nedělá ti problém práce v MS Excel, MS Word, Outlook a umíš se rychle zorientovat v nových programech?

Pokud si odpovíš ano, těšíme se na tvůj životopis!

Náplň práce:
• Zpracovávání objednávek
• Vystavování dodacích listů
• Zajišťování a zpracovávání podkladů
• Zadávání dat do systému s důrazem na přesnost
• Kontrola zadaných dat
• Podpůrná činnost při plánování a realizaci zakázek

Co nabízíme:
• práce na zkrácený úvazek 4 až 6 hodin
• pružná pracovní doba
• příjemné pracovní prostředí
• odpovídající mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti a délku úvazku
• odměny za dobře odvedenou práci
• příspěvek na stravování 77 Kč/ den
• příspěvek na sport, kulturu a zdraví
• příspěvek na penzi
• příspěvek na životní pojištění
• firemní akce

Mzdové podmínky:
Úvazek 6 hodin - rozpětí - základ 15 000 - 26 250 Kč - individuální složka mzdy
Úvazek 4 hodiny - rozpětí - základ 10 000 - 17 500 Kč - individuální složka mzdy

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Společenské akce
Sportovní vyžití
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Techco-Electrics ETS s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Ústecký kraj | 05.08.2022