%2Fnabidka-prace%2Fzizlavsky-advokatni-kancelar-s-r-o%2Fucetni-senior-ucetni-id679test

ŽIŽLAVSKÝ, advokátní kancelář s.r.o.

Již déle než čtvrt století se zaměřujeme na insolvenci a restrukturalizaci podniků, správu ohrožených pohledávek, insolvenční proces a zastupování před soudy všech stupňů.

Účetní / Senior účetní

Základní údaje

Title:Účetní / Senior účetní
Místo působení:Praha
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:01.07.2022

ŽIŽLAVSKÝ, advokátní kancelář s.r.o. přijme kolegu/kolegyni na pozici Účetní / Senior účetní.

Místo výkonu práce: Široká 36/5, Praha 1 – Josefov.

Náplň práce:
• vedení účetní a daňové agendy podnikatelských subjektů
• fakturace
• přiznání k DPH
• komunikace s úřady
• dále dle zkušeností kandidáta: zpracování účetnictví a daňových přiznání k DPPO u společností v insolvenční správě

Požadujeme:
• SŠ vzdělání ekonomického směru
• uživatelská znalost MS Office (excelu) a internetu
• znalost podvojného účetnictví, orientace v DPH a dani z příjmů právnických osob
• pečlivost, samostatnost, schopnost rychle se učit
• zkušenosti s účetním systémem PREMIER výhodou
• úvazek – plný
• praxe výhodou/ vhodné i pro šikovné absolventy
• datum možného nástupu – dohodou

Nabízíme:
• práce pro největší firmu insolvenčních správců v ČR a pro specializovanou advokátní kancelář (ocenění Právnická firma let 2015 – 2020)
• možnost získat zkušenosti pro profesní zkoušku insolvenčního správce
• flexibilní začátek / konec pracovní doby
• sick days
• benefit karta
• další vzdělávání v oboru
• firemní akce / teambuildings
• příjemné prostředí, přátelský kolektiv
• místo výkonu práce – Praha 1, Široká 5 (metro Staroměstská)
• možnost občasné práce z domova

Mzdové podmínky: 35.000 – 40.000 Kč hrubého měsíčně.

Benefity

Homeoffice
Odborné vzdělávání
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Sick days
Společenské akce
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Praha | 01.07.2022