%2Fnabidka-prace%2Fwojas-czech-s-r-o%2Fprodavac-ka-obuvi-do-oc-praha---palladium-id725test

WOJAS Czech s.r.o.

Wojas S.A. je jedním z největších polských výrobců obuvi, který disponuje sítí téměř 160 firemních salonů v Polsku, na Slovensku, Rumunsku a v Čechách, a ročně uvede na trh několik set novinek. V nabídce společnosti se nachází elegantní kožená dámská a pánská obuv, modely pro mládež a trekkingová obuv. Nabídku doplňuje kožená galanterie - kabelky, aktovky a opasky.

Prodavač/ka obuvi do OC Praha - Palladium

Základní údaje

Title:Prodavač/ka obuvi do OC Praha - Palladium
Místo působení:Praha
Obor: Obchod a marketing
Datum:03.09.2019

Hledáme poctivé, kreativní a usměvavé kolegy/kolegyně pro doplnění našeho týmu v OC Palladium Praha 1.

Náplň práce:
• Prodej luxusní kožené obuvi a kožené galanterie
• Přímý kontakt se zákazníky
• Komunikace i se zahraničními zákazníky, vhodné s AJ, popř. RJ, NJ
• Přejímka zboží, vybalování, zarovnávání, kontrola, práce s PC
• Dynamická, různorodá a nestereotypní náplň práce

Co od Vás očekáváme:
• Zkušenosti s prodejem
• Vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování
• Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
• Orientace na zákazníka, proklientský přístup

Co Vám nabízíme:
• Příjemné a atraktivní prostředí v centru Prahy - Palladium
• Dobré platové podmínky s možností variabilní složky, interní firemní know-how poskytující růst na celkovém trhu práce (osobnostní rozvoj a růst)
• Nástupní mzda: od 23 000,- Kč a v případě práce na DPP 90,- Kč/h
• Práce na HPP, možnost i práce na poloviční úvazek a ZPS
• Možnost pracovat na DPP
• Velmi vhodně nastavené motivační ohodnocení (procenta z prodeje, návštěvnosti, plnění, plus odměny)
• Poskytujeme Dress code - vrchní díl
• Dobrý pracovní kolektiv
• Sleva na 1 ks z vlastního výběru z celkového sortimentu 50%

Nástup možný ihned

Benefity

Časová flexibilita
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Slevové programy
Spolupráce na ambiciózních projektech
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Praha | 03.09.2019