%2Fnabidka-prace%2Fstomateam-s-r-o%2Faccount-manager-obchodni-zastupce-%25e2%2580%2593-v-marketingove-agenture-zamerene-na-progresivni-obor-b2b--id101test

StomaTeam s.r.o.

StomaTeam s.r.o. je mediální a marketingová agentura a vydavatel odborných dentálních časopisů, který propojuje odbornou dentální komunitu a výrobce/prodejce prostřednictvím kanálů zahrnujících print, online, e-mailing, sociální média, webináře a konference.

Account manager/obchodní zástupce – v marketingové agentuře zaměřené na progresivní obor (B2B)

Title:Account manager/obchodní zástupce – v marketingové agentuře zaměřené na progresivní obor (B2B)
Místo působení:celá Česká republika
Obor: Obchod a marketing
Datum:19.06.2022

Stomatologie je progresivní a také bohatý lékařský obor, ve kterém se dá dělat marketing na vysoké úrovni. Naším „hracím polem“ je Česko a Slovensko, ale část našich zákazníků jsou nadnárodní společnosti. Prodávej naše služby, pomáhej růst úspěšným firmám v oboru a slušně si vydělej.

Našimi zákazníky jsou především výrobní a obchodní firmy působící v oboru stomatologie, a také větší dentální kliniky. Pro naše zákazníky vymýšlíme a realizujeme efektivní marketingové strategie. Ke komunikaci s odbornou dentální veřejností využíváme naše vlastní média (časopisy, webové portály), ale také sociální sítě, displejové PPC kampaně, e-mailing apod. Ctíme Baťovo heslo „Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění.“

Kancelář společnosti je ve Zlíně, nicméně trvalá přítomnost zde není vyžadována. Ve firmě pracuje „12 schopných“ – z toho polovina ve zlínské kanceláři a zbytek je roztroušen po republice. A další externí kolegyně/ové pracují na pozicích šéfredaktorů, odborných redaktorů, překladatelů apod.

Náplň práce
• Rozvoj obchodních aktivit – upevňování a rozvíjení vztahu se stávajícími českými i zahraničními klienty
• Akvizice nových zákazníků, vyhledávání nových příležitostí pro rozvoj obchodu a firmy
• Koordinace reklamních kampaní pro jednotlivé zákazníky. O vlastní realizaci kampaně se již postarají ostatní kolegyně/ové – tvým úkolem bude průběžná komunikace se zákazníkem a jeho spokojenost.
• Účast na odborných konferencích a výstavách jak v ČR, tak v zahraničí. Průměrně se účastníme 1–2 akcí měsíčně – účast dle domluvy. Pokud jsi společenský typ, tak pro tebe bude časem účast na konferenci spíše zábavou než prací.
• Spolupráce s interními a externími kolegy/němi – specialisty na online marketing, grafiky, redaktory, překladateli ad.

Požadujeme
• Tah na bránu
• Dobré komunikační schopnosti – často komunikujeme s majiteli a managementem firem
• Zkušenost s prací na obchodní pozici
• Orientace a zájem o digitální marketing výhodou. Nepotřebuješ umět nastavit displejovou PPC kampaň (na to máme odborníky), ale měl/a bys vědět, jak funguje a co by zákazníkovi mohla přinést.
• Dobrá znalost AJ či NJ
• Znalost práce s PC na úrovni uživatele
• Minimálně SŠ vzdělání
• Pozitivní přístup k životu podmínkou :)

Nabízíme
• Zajímavou práci, ve které se můžeš plně realizovat – se zajímavými klienty a v progresivním oboru
• Budeš součástí nevelkého, ale příjemného a schopného týmu, který drží spolu a společně jde k cíli
• Dobré platové ohodnocení na základě výsledků
• Dle potřeb a dohody možnost práce z kanceláře či domova
• Pracovní dobu, místo a způsob výkonu práce si určuješ sám. Jestli obchod domluvíš po telefonu nebo za zákazníkem zajedeš osobně či ho pozveš na golf, kolo či do sauny je na tobě
• Možnost práce v zaměstnaneckém poměru či spolupráce na IČO

V případě zájmu nám pošli životopis spolu s motivačním dopisem.
Děkujeme za tvůj zájem a těšíme se na spolupráci

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile