%2Fnabidka-prace%2Fprazska-plynarenska-a-s%2Freferent-ka-zakaznicke-linky-id111test

Pražská plynárenská, a.s.

Patříme dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Zemním plynem zásobujeme domácnosti a podnikatelské subjekty po celé České republice. Jsme tradičním, spolehlivým a prověřeným obchodním partnerem se zemním plynem i elektrickou energií. V rámci své činnosti poskytujeme zákazníkům širokou paletu kvalitních služeb, a to jak přímo souvisejících s dodávkou zemního plynu a elektrické energie, tak i služeb doplňkových.

REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉ LINKY

Základní údaje

Title:REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉ LINKY
Místo působení:Praha
Obor: Administrativa
Datum:08.03.2019

Hledáte zaměstnání a jistotu ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí?
Baví vás pečovat o zákazníky a hledat pro ně vhodná řešení?
Pokud jste si odpověděli ano, pojďte nám pomoci pečovat o zákazníky přední energetické společnosti.

JAKÁ BUDE VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ?
• příjem příchozích telefonních hovorů a písemný kontakt se zákazníky
• péče o stávající zákazníky společnosti a řešení jejich požadavků a dotazů
• aktivní účast na rozvoji společnosti a spokojenosti našich zákazníků
• spolupráce s dalšími kolegy napříč společností

CO ROZHODNĚ NEBUDETE DĚLAT?
• volat na studené kontakty z pochybné databáze
• přesvědčovat zákazníky a nabízet jim „nepotřebný“ produkt
• navolávat schůzky obchodním zástupcům

KOHO HLEDÁME DO NAŠEHO TÝMU?
• přátelskou osobnost s prozákaznickým přístupem, která pohotově reaguje a nabídne zákazníkovi vhodné řešení
• flexibilní s ochotou učit se nové věci
• s uživatelskou znalostí MS Office a internetu
• se znalostí AJ (výhodou, nikoliv podmínkou)
• a že nemáte zkušenosti s energetikou?? Nebojte, rádi vás vše naučíme!

A CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?
• základní mzdu min. 23.000 Kč, navíc variabilní složka a bonusy
• bonus za aktivní a kvalitně odvedenou práci
• atraktivní benefitní rozpočet na kulturu, sport, zdraví, dovolené a další
• příspěvek na stravování a možnost stravování přímo v místě pracoviště
• moderní a příjemné pracoviště v Praze Michli s dobrou dopravní dostupností a možností parkování v areálu společnosti
• zvýhodněné mobilní volání a internet v mobilu (i pro rodinné příslušníky)
• sportovní a kulturní firemní akce
• pracovat pouze v pracovní dny (víkendy a svátky si užíváme)
• 5 týdnů dovolené
• možnost osobního i kariérního rozvoje

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Praha | 08.03.2019