%2Fnabidka-prace%2Fn-j-p-log-s-r-o%2Fspediter-disponent-spedice-obchodnik-id1638189666test

N.J.P.Log s.r.o.

Hlavní činností naší firmy NJP-Log.s.r.o. je profesionální zabezpečování různých druhů mezinárodních přeprav. Specializujeme se na dokládkové přepravy a celovozové kamionové přepravy v rámci celé EU, včetně Švýcarska a Turecka. Po dohodě můžeme zajistit přepravy také na jiných destinacích. Mezi naše činnosti patří mimo jiné i thermo (frigo)přepravy, letecké přepravy a námořní přepravy, skladování, zastupování v celním řízení. Druh přepravovaného zboží je neomezený od lékařského materiálu, kosmetiky, zboží pro automobilový průmysl, jakékoliv ostatní obchodní zboží, potraviny.

Speditér, disponent spedice, obchodník

Základní údaje

Title:Speditér, disponent spedice, obchodník
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:12.10.2021

Popis

Mluvíte anglicky, jste dobrý obchodník?
Pak jste ten správný uchazeč na místo SPEDITÉRA, pro kancelář firmy N.J.P.Log s.r.o. v Ivančicích.
!! V případě praxe velmi zajímavé ohodnocení a možnost Homeoffice kdekoliv v ČR !!

Náplň práce:
Co budeš dělat? jako dobrý speditér určitě víš:) Komunikovat, obchodovat, vytvářet zisk.
Bez akvizice a vytváření portfolia to ale nepůjde.
Ale pokud jsi energický s jasným cílem tak jsi u nás vítaný.

Požadujeme:
• schopnost samostatné práce
• logické myšlení
• energický a kreativní přístup k práci
• velmi dobré komunikační dovednosti
• obchodní zkušenosti velkou výhodou
• komunikativní znalost jednoho světového jazyka podmínkou
• práce s pc

Nabízíme:
• možnost podílet se na tvorbě nových projektů
• finanční ohodnocení dle dosažených výsledků bez omezení
• fixní základ mzdy
• příležitost pro seberealizaci
• práce v příjemném kolektivu
• v případě praxe velmi zajímavé ohodnocení a možnost Homeoffice kdekoliv ČR

Mzdové rozpětí 30000 až 70000 Kč/měsíc.

Benefity

Homeoffice
Mobilní telefon
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Pitný režim
Přátelský kolektiv
Společenské akce
Spolupráce na ambiciózních projektech
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Jihomoravský kraj | 12.10.2021