%2Fnabidka-prace%2Fmowi-czechia-s-r-o%2Fsupply-chain-management-%25e2%2580%2593-planovac-id757test

MOWI Czechia s.r.o.

Mowi ASA is one of the largest seafood companies in the world, and the world’s largest producer of Atlantic salmon. It has 14 537 employees in 25 countries and annual turnover is 3.8 billion eur. Since the Mowi adventure started in 1964 the company has grown and changed in many ways. From its humble beginnings, when a few pioneers started farming fish in their back yards, through to the present day, Mowi has become a global leader in its field. As the company has grown, both organically and as a result of mergers and acquisitions, Mowi has maintained its leading position at the forefront of the aquaculture industry.

Supply Chain Management – plánovač

Základní údaje

Title:Supply Chain Management – plánovač
Místo působení:Praha
Obor: Doprava a logistika
Datum:03.10.2021

Popis

Náplň práce:
- plánování dodávek jednotlivých zakázek dle potvrzeného termínu
- zodpovědnost za sledování stavu skladových zásob za účelem plnění požadavků zákazníka
- zadávání výrobních zakázek
- identifikace příležitostí zdokonalení pracovních procesů
- udržování a zajištění vztahů s interními dodavateli
- kontrola výrobních plánů a výstupů

Vhodný uchazeč má následující zkušenosti:
- předchozí zkušenost na pozici "Plánovač" nebo obdobné výhodou
- AJ slovem i písmem
- znalost MS Office, znalost systému M3 výhodou
- profesionální a pozitivní přístup - orientovaný na služby zákazníkům
- schopnost nalézt rychlé řešení problémů s cílem dodržení požadovaných termínů
- ochota učit se a zájem o neustálé zlepšování sebe i procesů
- týmový hráč se schopností samostatné práce
- pozitivní přístup k technickým záležitostem a řešení

Co nabízíme?
- stabilní zaměstnání
- smlouvu na dobu neurčitou
- motivační mzdu
- bonusový systém odměn
- 25 dní dovolené po 1roce
- moderní mezinárodní prostředí
- příspěvek na důchodové pojištění
- benefit v hodnotě 1500,- / měsíčně v podobě “benefitky”

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Praha | 03.10.2021