%2Fnabidka-prace%2Fgrishko-dance-s-r-o%2Fobchodni-referent-prodejce-pro-italsky-trh-s-italstinou-id864test

GRISHKO DANCE s.r.o.

Grishko je jednou z předních světových společností vyrábějících baletní a taneční obuv, oblečení, kostýmy, je zastoupená ve více než 75 zemích a ve značkových obchodech v Moskvě, Paříži, Praze, Sofii a Kyjevě. Historie Grishka začala v roce 1989 od výroby baletní obuvi a nyní po továrny v Moskvě, inovativní logistické centrum v Praze, výrobu v Makedonii a České republice. Značka Grishko nabízí více než 1 000 druhů obuvi a oblečeni pro balet a tanec. V České republice značka Grishko je zastoupená od roku 1991. Společnost Grishko Ltd. navázala dlouhodobé partnerské vztahy s divadly Bolshoi a Mariinsky a dalšími předními baletními a tanečními společnostmi v Rusku, USA, západní Evropě, Japonsku, Koreji atd.

Obchodní referent, prodejce pro italský trh s Italštinou

Title:Obchodní referent, prodejce pro italský trh s Italštinou
Místo působení:Praha
Obor: Obchod a marketing
Datum:12.11.2019

Popis

Náplň práce:
- péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových
- zpracování objednávek od přijetí až po úplné vyřízení
- navyšování prodejů na italském trhu
- komunikace s klienty (písemně i telefonicky) a poskytování kompletního zákaznického servisu
- účast na veletrzích
- příležitostné služební cesty do Itálie

Požadujeme:
- min SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- vynikajicí znalost italského jazyka slovem i písmem ( na úrovni rodilého mluvčího?)
- znalost dalšího cizího jazyká vítána
- obchodního ducha
- praxi v obchodě
- proklientský přístup
- zodpovědnost
- spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- nástupní plat 32 000Kč
- příspěvek na stravování formou stravenek
- vánoční prémie dle pracovních výsledků
- 3 dny sick days
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- práci v příjemném a přátelském kolektivu

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile