%2Fnabidka-prace%2Fg-elit-zweigniederlassung-sulkov%2Fadministrativni-pracovnik-ce-id251test

G-ELIT Zweigniederlassung Sulkov

Jsme součástí koncernu Gühring KG, naší mateřskou společností je G Elit Berlín. Na českém trhu jsme od 9/2016 a provoz byl zahájen od 6/2017. Sídlíme v Sulkově (5km od Plzně). V naší společnosti se zabýváme popisem, barevným značením, balením a označováním řezných nástrojů pro velkoobchodní odběratele dle konkrétních požadavků a také jejich rozesílání do poboček v rámci celé Evropy.

Administrativní pracovník/ce

Základní údaje

Title:Administrativní pracovník/ce
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Administrativa
Datum:28.02.2019

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice".

Náplň práce:
- objednávání obalového a režijního materiálu
- komunikace s dodavateli
- schvalování faktur tvorba interních dokladů – žádanek
- podpora vedoucího střediska
- administrativní činnost spojená s chodem střediska
- objednávání servisních zásahů při poruše strojů

Požadavky:
- středně pokročilá znalost NJ – písemná i ústní komunikace
- znalost SAP – není podmínkou, ale velkou výhodou
- zkušenosti s objednáváním materiálu
- týmová spolupráce s vedoucím střediska a dvěma disponenty
- komunikativnost pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu a příjemném prostředí
- příspěvek na dopravu (karta CCS)
- pracovní doba 7-15 hod, případně dle domluvy možno posunout 8-16 hod
- náborová odměna 5 000 Kč
- 2x ročně motivační odměna
- příspěvek na penzijní připojištění 1 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- jubilejní odměny
- možnost kariérního postupu

Benefity

Časová flexibilita
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Rozšířená dovolená
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Plzeňský kraj | 28.02.2019