%2Fnabidka-prace%2Fceska-republika-kancelar-poslanecke-snemovny%2Fadministrator-hcl-domino-notes-id427test

Česká republika - Kancelář Poslanecké sněmovny

Administrátor HCL Domino/Notes

Základní údaje

Title:Administrátor HCL Domino/Notes
Místo působení:Praha
Obor: IT a telekomunikace
Datum:22.11.2021

Odbor informatiky Kanceláře Poslanecké sněmovny hledá do svého týmu Administrátora HCL Domino/Notes.

Náplň práce:
• administrace produktů HCL Notes/Domino
• Verse (web/mobile)
• Sametime (správa účtů, kontrola běhu serverů)
• konfigurace klientských stanic PC/NB (Win 10, MacOS)
• podpora uživatelů (plný/web klient, mobilní zařízení (iOS, Android)
• komunikace s externí firmou pro podporu HCL Domino/Notes

Požadujeme:
• dohled a správa v prostředí HCL (IBM) Notes, Domino, Sametime, Traveler
• podpora a správa aplikací (zejména Spisová služba, Datové schránky, Helpdesk)
• zkušenosti s administrací operačních systémů Windows, ideálně i Linux
• samostatnost při plánování a organizování práce
• komunikativní a kultivované jednání
• anglický jazyk alespoň na úrovni porozumění textu (technická dokumentace)
• školení uživatelů
• ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• prokazatelná praxe se správou aplikací v obdobném prostředí v délce minimálně 2 roky

Nabízíme:
• perspektivní a zajímavou práci v centru Prahy
• čtvrtletní odměny
• flexibilní pracovní dobu
• notebook, mobilní telefon
• sick days
• občerstvení na pracovišti
• stravování v jídelně
• možnost odborného růstu, odborná školení
• možnost dalšího jazykového vzdělávání
• příjemné pracovní prostředí
• možnost využití příspěvků FKSP na penzijní připojištění, sportovní aktivity, aj.

Nabízíme hlavní pracovní poměr s nástupem ihned.

Benefity

Časová flexibilita
Jazykové kurzy
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | Praha | 22.11.2021