biomedicínský inženýr pro sdreční elektrofyziologii

Základní údaje:

Title:biomedicínský inženýr pro sdreční elektrofyziologii
Místo působení: Jihomoravský kraj
Obor: Zdravotnictví, farmacie
Datum: 10.04.2018

Popis

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

přijme do pracovního poměru na plný úvazek zaměstnance na pracovní pozici:

biomedicínský inženýr pro srdeční elektrofyziologii

Nástup: červenec/srpen 2018

Pracovní náplň:

• technická asistence lékaře při intervenčních kardiologických výkonech
• obsluha nejmodernějšího přístrojového vybavení
• vedení příslušné odborné dokumentace
• participace na klinickém výzkumu a účast na vědeckých konferencích

Požadavky:

• VŠ vzdělání v oboru biomedicínský inženýr/technik nebo v oboru slaboproudá elektrotechnika
• osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhl. č. 50/1978 Sb. v rozsahu §6 – výhodou
• znalost práce na PC a řešení technických problémů s tím spojených
• znalost anglického jazyka – psanou i mluvenou formou
• zájem o obor a o práci v nemocnici, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
• schopnost týmové práce, dobré komunikační schopnosti
• morální a občanská bezúhonnost
• souhlas s využitím osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, o ochraně osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení

Nabízíme:

• práci ve špičkovém zdravotnickém zařízení
• možnost odborného a vědeckého rozvoje
• platové podmínky dle platných předpisů
• příjemný kolektiv
• až 6 týdnů dovolené
• závodní stravování

Elektronické přihlášky ve formě motivačního dopisu doloženého profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi, mohou zájemci předložit na e-mailovou adresu tomas.kulik@fnusa.cz

Kontakt pro odborné dotazy:
Ing. Tomáš Kulík
tel. 543 182 187
e-mail: tomas.kulik@fnusa.cz

Firma:

Adresa:
Pekařská 53
Brno
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Věra Kolouchová
vera.kolouchova@fnusa.cz