Obchodní zástupce Dachser

O nás

DACHSER je mezinárodní logistická společnost zabývající se kamionovou, leteckou a námořní přepravou, skladováním a distribucí.
Tato perspektivní firma s celosvětovou působností dynamicky se rozvíjející na českém trhu Vám nabízí možnost stát se součástí úspěšného pracovního kolektivu.

Základní údaje:

Title:Obchodní zástupce Dachser
Místo působení: Středočeský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum: 12.10.2017

Popis

Působiště:
Střední Čechy (kancelář Kladno), severní Čechy, konkrétně severozápadní oblasti regionu Kladna od dálnice na Liberec výseč až po Chomutov.

Náplň práce:
Vykonává činnosti dle pokynů Manažera obchodního oddělení, příp. Manažera pobočky, a to zejména v oblastech: Obchod - Průzkum trhu, včetně řádných informačních výstupů v oblasti zákaznické i působení a úspěšnosti konkurence na trhu
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- aktivní telefonická akvizice
- aktivní osobní schůzky se zákazníky
- akvizice nových zákazníků
- tvorba obchodních nabídek včetně cenových kalkulací
- zpracování objednávek
- zodpovědnost za pohledávky vlastních klientů
- reporting vedoucímu oddělení
- zodpovědnost za plnění obchodního plánu
- odpovídá za kvalitní obsah informací prezentovaných jménem společnosti DACHSER
- pečuje o stávající zákazníky

Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání
zkušenosti z obchodní pozice, obchodního oddělení (v logistice / dopravě ) výhodou
znalost AJ na komunikativní úrovni - slovem, písmem, (minimálně intermediate)
další jazyky výhodou - nejsou nutné (NJ, FJ apod.)
znalost práce na PC (Excel, Word, Powerpoint...)
znalost regionu Severních Čech výhodou (Ústecký kraj, Liberec)
flexibilita
komunikativnost

Nabízíme:
osobní auto i k soukromým účelům, tablet, telefon
pružná pracovní doba
prodloužená dovolená
školení i v zahraničí
možnost využít firemní tarif na telefonování i pro soukromé účely a rodinné příslušníky
příspěvek na kartu Multisport

Benefity

Dovolená navíc
Mobilní telefon
Pružná pracovní doba

Firma:
DACHSER

Adresa:
Huťská 272
Kladno
Česká republika

Tel: +420 702 02 02 58

VOP