DHL

Mezinárodní expresní dodávky; globální doprava nákladů letecky, příp. lodní, silniční a železniční přepravou; skladovací řešení, počínaje balením, opravami, skladováním; přeprava poštovních zásilek do celého světa a další zákaznicky specifické logistické služby - ve všech těchto oblastech se profiluje DHL. Pomáháme propojit lidi a zlepšit jejich život.

Manipulant ve výrobě DHL, Přibyslavice u Třebíče

Základní údaje:

Title:Manipulant ve výrobě DHL, Přibyslavice u Třebíče
Místo působení: Vysočina
Obor: Doprava a logistika
Datum: 24.10.2016

pracoviště společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o., divize Freight v Přibyslavicích u Třebíče.

Nástup dohodou.

NÁPLŇ PRÁCE:
• nepřetržitý pracovní režim, 8-hodinová pracovní doba
• obsluha výrobních linek pomocí manipulační techniky, odebírání hotové výroby z výrobních linek, fixace strečovou fólií (strojově), odvoz na předávací místo skladu, zásobování výrobních linek materiálem, palety, štítky, chemie, odvoz zmetků z výroby k likvidaci
• obsluha manipulační techniky (VZV s kabinou) na vnitřních a venkovních komunikacích výrobního podniku
• 2 členný tým manipulantů na 1 směnu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
• předchozí praxi ve skladu výhodou
• platné oprávnění na VZV výhodou
• manuální zručnost
• trestní bezúhonnost
• spolehlivost a zodpovědnost
• ochotu pracovat na směny

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS?
NABÍZÍME VÁM:
• zázemí silné mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
• stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
• slevové programy u našich dodavatelů/partnerů z různých oblastí, např. T-mobile, O2
• týden dovolené navíc plus 3 dny zdravotního volna ročně hrazené zaměstnavatelem
• příspěvky na penzijní a životní připojištění od zaměstnavatele
• podpora zdraví zaměstnanců ze strany zaměstnavatele (příspěvek, dny zdraví)

Zajímá Vás tato pozice? Rádi Vám zavoláme!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Ochrana proti spamu:5 + 2 =

Kontaktní osoba k pozici

Tel: +420 702 02 02 58

VOP