DHL

Mezinárodní expresní dodávky; globální doprava nákladů letecky, příp. lodní, silniční a železniční přepravou; skladovací řešení, počínaje balením, opravami, skladováním; přeprava poštovních zásilek do celého světa a další zákaznicky specifické logistické služby - ve všech těchto oblastech se profiluje DHL. Pomáháme propojit lidi a zlepšit jejich život.

KURÝR DHL (pro pracoviště Klecany – Zdibsko)

Základní údaje:

Title:KURÝR DHL (pro pracoviště Klecany – Zdibsko)
Místo působení: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum: 15.09.2016

Popis

KURÝR (pro pracoviště Klecany – Zdibsko)

NABÍZÍME VÁM:
- dlouhodobou spolupráci založenou na vzájemné úctě a respektu,
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu,
- po zapracování atraktivní mzdu,
- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70 Kč/odpracovaný den,
- 25 dnů dovolené,
- příspěvek na penzijní pojištění
- řadu dalších atraktivních výhod (slevové programy, odměny při pracovním výročí atd.),
- možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy,
- práce s moderními dodávkovými vozy, přizpůsobenými kurýrní práci.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
- Pravidelné doručování a vyzvedávání zásilek našich klientů v Praze a Středočeském kraji,
- drobná administrativa spojená s mezinárodní leteckou přepravou zásilek,
- vybírání a manipulace s hotovostí,
- třídění importních zásilek, balení a označování exportních zásilek v souladu se zavedenými postupy,
- reprezentace DHL, spolupodílení se na image firmy,
komunikace s dispečinkem, recepčními a operátory zákaznické linky.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
- SŠ vzdělání výhodou,
- aktivní zkušenosti s řízením motorových vozidel (sk. B min. 2 roky),
- znalost místopisu Prahy a Středočeského kraje výhodou,
- základní znalost AJ výhodou,
- čistý trestní rejstřík, komunikativního a časově flexibilního
„týmového hráče“ (možnost práce přesčas),
- spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, dobrý zdravotní stav.

Zajímá Vás tato pozice? Rádi Vám zavoláme!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Ochrana proti spamu:9 + 5 =

Kontaktní osoba k pozici

Tel: +420 702 02 02 58

VOP