%2Fnabidka-prace%2Fdachser%2Fdisponent-ka-regionalnich-preprav-hradec-kralove-id326test

DACHSER

DACHSER Czech Republic a. s. působí na trhu logistiky již od roku 1992 a poskytuje služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, skladování a celních služeb. Portfolio společnosti zahrnuje rovněž služby v oblasti letecké a námořní dopravy a kontraktní logistiky. Ve svých pobočkách v Kladně, Ostravě, Brně, Břeclavi, Frenštátě p. Radhoštěm, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Letohradě a v Praze v současné době zaměstnává více než 600 lidí.

Disponent/ka regionálních přeprav Hradec Králové

Základní údaje

Title:Disponent/ka regionálních přeprav Hradec Králové
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:06.05.2019

Popis

Nabízíme Vám:
* zázemí perspektivní mezinárodní logistické firmy
* motivující finanční ohodnocení s řadou benefitů
* práci na 3 směny (příplatek za práci v noci 30%)
* pracoviště Hradec Králové nový skladový areál v ulici Vážní
* nástup možný podle dohody

Benefity:
* Bonusy/prémie
* Stravenky
* Vzdělávací kurzy, školení - včetně jazykových kurzů
* Dovolená více než 5 týdnů
* Občerstvení na pracovišti (ovocná středa, 1x za měsíc snídaně, káva zdarma)
* Multisport karta
* Teambuilding
* Po zkušební době možnost soukromé telefony celé rodiny ve firemní síti za firemní (velmi výhodný) tarif

Náplň práce:
* plánování rozvozů a svozů paletových zásilek sběrné služby
* komunikace se zákazníky a řidiči
* administrativní práce spojené s realizací tuzemských přeprav

Požadujeme:
* SŠ/ VŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici ve spediční nebo logistické firmě výhodou
* výhodou znalost AJ
* pokročilou znalost práce na PC
* organizační schopnosti
* komunikativnost, prozákaznický přístup
* časovou flexibilitu
* profesionální vystupování
* odolnost vůči stresu
* práci na 3 směny

Informace o pozici:
Společnost: DACHSER Czech Republic a.s.
Adresa: Vážní 1000, Hradec Králové – Slezské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pozice je vhodná pro také pro absolventy.

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Královéhradecký kraj | 06.05.2019